بازاریابی ویدوئی
 
محتوای بصری جذاب برای تعامل با مخاطبان خود داشته باشید.

کاری که ما انجام میدیم؟

خدمات ویدئویی

ما در شطرنج قابلیت‌های ویدیویی و موشن گرافیکی گسترده‌ای را به عنوان بخشی از طیف کامل خدمات خلاقانه و بازاریابی خود ارائه می‌کنیم.
تیم تولید محتوا ما شامل فیلمبرداران با تجربه مجهز به جدیدترین تجهیزات و نرم افزار است تا اطمینان حاصل شود که هر اثر تصویری به دلایل درست توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کند.
ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا هر نوع فیلم یا انیمیشن را در طول‌ها، سبک‌ها و قالب‌های مختلف تولید کنید تا بازده سرمایه‌گذاری خود را به حداکثر برسانید.

چرا به آژانس ویدئو مارکتینگ نیاز دارید؟

خدمات کامل تولید خلاق

تیم ما می تواند کل فرآیند فیلمبرداری و پس از تولید را برای شما مدیریت و اجرا کند، از جمله برنامه ریزی، فیلمنامه، انتخاب بازیگر، جستجوی مکان، فیلمبرداری و تدوین مورد نیاز. ما همه چیز را از خدمه و پذیرایی گرفته تا صداگذاری و تحویل نهایی ترتیب می دهیم و شما را آزاد می گذاریم تا روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

محتوای مشارکتی

ما از شما دعوت می‌کنیم تا آن‌طور که می‌خواهید درگیر باشید، چه این که خودتان فیلمنامه را بنویسید و در هر جلسه شرکت کنید، یا فقط در حین فیلم‌برداری سر صحنه باشید تا بر دیدگاه خلاق نظارت کنید. همه مشتریان نیازهای متفاوتی دارند و ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم پروژه شما با بودجه و اهداف تجاری شما مطابقت دارد.

راه حل های رسانه های تصویری انعطاف پذیر

خواه کار ویدیویی سفارشی را انتخاب کنید که توسط تیم متخصصان محتوای ما برای شما ایجاد شده است یا به چیزی نیاز دارید که از یک کتابخانه معتبر فیلم استوک تهیه شده باشد. ما بر اساس بودجه و زمان بندی شما کار می کنیم تا دقیقاً آنچه را که برای برآورده کردن اهداف و الزامات محتوایی خود نیاز دارید ارائه دهیم.

خدمات ویدئو و موشن گرافیک

سرعت پهنای باند در حال افزایش است و همچنین پتانسیل استفاده از محتوای ویدیویی بیشتر در وب سایت شما افزایش می یابد.
در DIMACH تیم فیلم، پست تولید و طراحی گرافیک ما در ایجاد محتوای بصری جذاب برای کاربردهای مختلف در همه پلتفرم‌ها متخصص هستند.
اگر برای اولین بار از ویدئو استفاده می کنید، می توانیم شما را در برنامه ریزی خروجی مناسب برای فضاهای مناسب راهنمایی کنیم. همچنین می‌توانیم کانال‌های پررونق YouTube، Instagram یا Vimeo را با طراحی یک استراتژی بازاریابی سفارشی پیکربندی، مدیریت و نگهداری کنیم.
به‌عنوان بخشی از رویکرد برنامه‌ریزی دقیق خود، ما همچنین از دغدغه های اجتماعی شما باخبریم و از گزینه‌های دسترسی برای کاربرانی که معلولیت‌های بینایی یا شنوایی دارند، استفاده خواهیم نمود تا اطمینان حاصل کنیم که پیام شما به گسترده‌ترین مخاطبان ممکن می‌رسد.
متخصصان محتوای دیجیتال، تحویل و تبلیغات ما ارتباط بصری مناسبی را برای فضاهای آنلاین خاص به شما ارائه می‌کنند و به شما در درک تحلیل‌های حاصل کمک می‌کنند.

 

طراحی وبسایت واکنش گرا

همه ما می‌توانیم در هر گوشه از جهان با دستگاه های مختلف  24 ساعت هر روز هفته رو آنلاین باشیم. در فرهنگ دیجیتالی ما که دائماً در حال تحول است، بسیار مهم است که وبسایت‌ها کاملاً بهینه شوند و دارای محتوای منظم و تازه باشند. اگر سایت شما برای گوشی های هوشمند و تبلت مناسب نباشد، کسب و کار شما قدیمی و دور از دسترس به نظر می رسد. مطمئناً مشتریانتان از دست می دهید و به طور بالقوه می تواند به برند شما آسیب برساند.
با سرمایه گذاری در فضاهای دیجیتال خود پیام مثبتی را به مشتریان خود منتقل می کنید. شما تصدیق می‌کنید که اینجا جایی است که آنها برای تعامل با شما انتخاب می‌کنند، بنابراین محیطی جذاب، آموزنده و آسان برای استفاده ایجاد کرده‌اید، زیرا برای زمان و سفارش آنها ارزش قائل هستید.
در گروه بازرپردازی شطرنج ، طراحی وبسایت‌های کاملاً واکنش‌گرا بخشی جدایی‌ناپذیر از فرآیند ساخت وبسایت است و در مراحل برنامه‌ریزی با شما صحبت خواهیم کرد. همانطور که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است، توسعه دهندگان ما همواره در تلاش هستند تا سایت هایی ایجاد کنند که و در هر دستگاهی فوق العاده به نظر برسند.

 

کارایی

هر ویژگی، تصویر و فرآیندی در سایت شما به عنوان یک عنصر کلیدی عمل میکند. اگر این عناصر بهینه نباشند، سایت کندی خواهید داشت که عملکرد ضعیفی دارد. بخشی از فرایند طراحی ما این است که هرآنچه باید در صفحات شما وجود داشته باشد را بررسی میکنیم. ما هر المان و عنصری که نیاز باشد را برای سایت شما طراحی و آماده میکنیم تا عملکرد، زیبایی و تأثیر وبسایت رارا به حداکثر برسانیم و به طور کلی تجربه خوب و سریع را برای مشتریان شما فراهم میکنیم.

طراحی مفهومی

اولین بخش ضروری از فرایند طراحی ما تجسم دقیق است. با درک کامل مخاطبان و همه عواملی که بر پروژه شما تأثیر می گذارد، می توانیم بر اساس اهداف و مشخصات منحصر به فرد شما شروع به یک طراحی مفهومی بکنیم. این مرحله آماده سازی و توسعه اولیه ضروری است و به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که بسیاری از جنبه های سایت شما با برند و اهداف شما سازگار است. با استفاده از سیستم شبکه، سرصفحه ها و پاورقی ها، لوگو و ناوبری سایت را برنامه ریزی می کنیم. ما همچنین شروع به تعریف نکات ظریفی مانند تضاد رنگ صفحه و متن و فاصله محتوا می کنیم که به یک سایت یکپارچه و پاسخگو کمک می کند.

در عصر دیجیتال که بازاریابی سنتی به اندازه گذشته موثر نیست، حضور آنلاین برای موفقیت هر کسب و کاری بسیار مهم است. استفاده از تاکتیک‌هایی که توسط داده‌ها، الگوریتم‌ها و محتوا هدایت می‌شوند، می‌تواند شما را سر در گم کند که  از کجا شروع کنید دقیقا در همین نقطس که ما وارد می شویم.
گروه بازارپردازی شطرنج طیف وسیعی از خدمات خلاقانه را ارائه می‌کند که به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از یک بازار بسیار شلوغ متمایز شود. از طراحی وبسایت سفارشی،  SEO مبتکرانه تا طراحی های گرافیکی جذاب، همه جنبه های بازاریابی دیجیتال را زیر یک سقف پوشش می دهیم.
وقتی با گروه بازارپردازی شطرنج کار می‌کنید، می‌خواهیم ما را به‌عنوان بخشی از تیم خود در نظر بگیرید، نه یک آژانس بازاریابی که کار خود را به برون‌سپاری کردید . این تجارت و برند شماست، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به اهداف بازاریابی دیجیتال خود برسید.

 

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.