۵ روش فوق العاده برای تبلیغ وب سایت جدید خود در سال 2022

هر چقدر هم که باورنکردنی به نظر برسد، 28 درصد از مشاغل کوچک وب سایت ندارند. این یک فرصت بزرگ از دست رفته است، به خصوص زمانی که 76 درصد از مشتریان گزارش می دهند که معمولاً حضور آنلاین یک کسب و کار را قبل از بازدید حضوری بررسی می کنند. همه‌گیری کووید-19 به سرعت بخشیدن به این روند ادامه داده است و افراد بیشتری از راحتی تعامل با مشاغل آنلاین لذت می‌برند.
یک وب‌سایت جدید می‌تواند ابزار قدرتمندی برای اطمینان از اینکه برند شما بی‌توجه نمی‌ماند باشد. چه در حال طراحی مجدد یک وب‌سایت موجود برای کارآمدتر و هماهنگ‌تر با روندهای طراحی فعلی باشید یا در نهایت یک سایت راه‌اندازی کنید، دانستن اینکه چگونه یک وب‌سایت جدید را تبلیغ کنید یک گام اساسی در تبدیل آن به سنگ بنای فروش و عملیات شما است.
از این گذشته، اگر کسی از وجود آن اطلاعی نداشته باشد، آن وب سایت جدید چندان مفید نخواهد بود. انتشار باید اولویت اصلی باشد تا بتوانید پایه و اساس موفقیت وب سایت خود را بنا کنید. بیایید به شش روش بی‌خطر برای انجام این کار در زیر نگاه کنیم.

1. در شبکه های اجتماعی پست کنید.
صرف نظر از اینکه کسب و کار شما قبلاً یک وب سایت داشته یا نه، به احتمال زیاد شما نوعی حضور در رسانه های اجتماعی دارید. به همین دلیل است که رسانه های اجتماعی یک کانال عالی برای ایجاد آگاهی در مورد راه اندازی آینده سایت جدید شما هستند.
برای بهینه سازی دسترسی خود، هنگام تبلیغ راه اندازی وب سایت، باید از ترکیبی از پست های ارگانیک و پولی استفاده کنید. میانگین دسترسی به پست های ارگانیک در فیس بوک به 5.2 درصد کاهش یافته است، به این معنی که اگر به پست های رایگان پایبند باشید، تنها بخش کوچکی از مخاطبان شما در مورد وب سایت یاد می گیرند.
اگر ورود به دنیای تبلیغات فیس بوک ترسناک به نظر می رسد، پست های تقویت شده می توانند به عنوان یک راه میانه عالی عمل کنند که به شما امکان می دهد با تبلیغ یک پست جدول زمانی برای افرادی که قبلا حساب رسانه های اجتماعی شما را دنبال نمی کنند، آگاهی و دسترسی را افزایش دهید.
پست‌های «تیزر» رسانه‌های اجتماعی راه خوبی برای ارائه یک پیش‌نمایش پنهانی از وب‌سایت جدید (یا اصلاح‌شده) و همچنین ارائه خلاصه‌ای کوتاه از آنچه می‌توانند از سایت جدید انتظار داشته باشند، به مخاطبان ارائه می‌دهند. پست کردن مداوم در مورد سایت جدید قبل از راه اندازی، در روز راه اندازی و در مدت کوتاهی پس از راه اندازی، فالوورهای شما را در جریان نگه می دارد.

برای دیدن نمونه کار های طراحی وبسایت دیمچ کلیک کنید

2. ارسال ایمیل

این احتمال وجود دارد که شما در طول مدت زمانی که در کسب و کار بوده اید، مقدار مناسبی از اطلاعات تماس مشتری را جمع آوری کرده باشید. ایمیل‌های مشتری و حتی آدرس‌های فیزیکی روشی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با افرادی که قبلاً با آنها تجارت می کردید، در تماس مستقیم باشید. این مشتریان از قبل موجود، از جمله افرادی هستند که احتمالاً وب سایت جدید شما را بررسی می کنند – و احتمالاً از طریق آن خرید انجام می دهند.
از آنجایی که این اعلان‌ها معمولاً برای افرادی است که قبلاً با شما تجارت کرده‌اند، می‌خواهید پیام‌ها و محتوا را از اعلان‌های عمومی‌تری که در رسانه‌های اجتماعی می‌دهید تنظیم کنید.

۳. یک تایمر شمارش معکوس به وب سایت اضافه کنید.

حتی زمانی که وب‌سایت به‌طور کامل کامل نیست، همچنان می‌توانید یک صفحه نگهدارنده داشته باشید که مخاطبان شما بتوانند به آن بروند. اگر قبلاً از یک وب سایت فعال به عنوان بخشی از طرح کسب و کار خود استفاده کرده اید، این می تواند به ویژه مهم باشد
چیزی به سادگی درج یک بنر در صفحه اصلی که می گوید “سایت جدید و بهبود یافته ما به زودی عرضه می شود” و به دنبال آن تاریخ راه اندازی (یا حتی یک تایمر معکوس) اطمینان حاصل می کند که بازدیدکنندگان وب سایت می دانند چه زمانی باید برگردند و کامل را بررسی کنند. تجربه. در واقع چندین تم و قالب “به زودی” وجود دارد که می توانید در زمانی که سایت شما هنوز در حال ساخت است از آنها به عنوان نگهدارنده استفاده کنید.
در حالی که یک گرافیک ساده مطمئنا کار را انجام می دهد، شما همچنین می توانید با گنجاندن لیستی از ویژگی های جدید و پیشرفت هایی که مشتریان می توانند هنگام بازدید از سایت به روز شده انتظار داشته باشند، یک قدم جلوتر بروید.

برای دیدن نمونه کار های طراحی وبسایت دیمچ کلیک کنید

4. از سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

کانال های دیجیتال مارکتینگ متنوعی وجود دارد که می توانید از آنها برای تبلیغ بیشتر راه اندازی وب سایت آینده خود استفاده کنید. برای رسانه های متعلق به خود، می توانید یک پست وبلاگی را در وب سایت فعلی خود ارسال کنید که جزئیات تغییراتی را که به زودی انجام می شود، توضیح دهد. این باید با یک پست وبلاگ دیگر در نسخه جدید سایت همراه شود که همه چیزهایی که بهبود یافته است را با جزئیات توضیح دهد. این نه تنها اطلاعات مفیدتری به مخاطب شما می دهد، بلکه می تواند سئوی شما را نیز تقویت کند.
اگر قبلاً وب‌سایتی نداشته اید که بتوانید پست‌های وبلاگ را در آن منتشر کنید، می‌توانید از طریق حساب LinkedIn خود محتوایی به سبک وبلاگ بنویسید. یا، اگر نوشتن کار شما نیست، می‌توانید ویدیویی ارسال کنید که در مورد وب‌سایت جدید صحبت می‌کند یا حتی نگاهی به کار در حال انجام دارد.
لازم نیست خود را به رسانه های متعلق به خودتان محدود کنید. وبلاگ نویسی مهمان در وب سایت های دیگر یا ظاهر شدن در یک پادکست می تواند به شما این فرصت را بدهد که در مورد راه اندازی وب سایت آینده خود صحبت کنید. از ارتباطات تجاری خود برای یافتن این فرصت ها استفاده کنید.
البته، راه اندازی وب سایت به طور کلی در این مواقع تمرکز اصلی محتوای شما نخواهد بود. شما باید با به اشتراک گذاشتن بینش صنعت خود، برای مخاطبان وبلاگ ارزش قائل شوید. با به اشتراک گذاری اطلاعات مفید، مخاطبان جدیدی که از طریق این پلتفرم ها به آنها دسترسی پیدا می کنید، به احتمال زیاد علاقه مند به بررسی محتوای سایت جدید شما خواهند بود.

۵. یک پیشنهاد قانع کننده ارائه دهید.
صرف نظر از روشی که برای اطلاع رسانی به مخاطبان خود در مورد راه اندازی وب سایت آتی استفاده می کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها فوراً به وب سایت جدید سرازیر شوند – حتی پس از اطلاع از آن.
به یاد داشته باشید، مشتریان شما می خواهند زمانی که با شما ارتباط برقرار می کنند، چیز ارزشمندی دریافت کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای تشویق ترافیک به سایت خود در هنگام راه‌اندازی، ارائه پیشنهادهای ویژه با زمان محدود به مشتریانی است که در روز راه‌اندازی (یا احتمالاً حتی قبل از راه‌اندازی) از سایت بازدید می‌کنند. این می تواند شامل تخفیف در اولین سفارشی که آنلاین می کنند، تخفیف در ماه اول خدمات یا حتی یک کالای انحصاری رایگان همراه با سفارش خود باشد.
در حالی که این ممکن است حاشیه های اولیه خریدهای انجام شده از طریق وب سایت شما را کاهش دهد، همچنین به مخاطبان شما این شانس را می دهد که سایت را به صورت مستقیم تجربه کنند. اولین تجربه مثبت، احتمال بازگشت آنها را برای خریدهای بعدی بسیار بیشتر می کند، که به شما کمک می کند تا هزینه های توسعه و نگهداری را خیلی زودتر جبران کنید.
البته، مشتریان هدف شما تنها افرادی نیستند که می توانید برای بهبود راه اندازی وب سایت خود انگیزه ایجاد کنید. برای مثال، اگر یک برنامه ارجاع یا کمیسیون با شرکای تجاری کلیدی دارید، ارائه پاداش کمیسیون برای ارجاعاتی که از سایت شما استفاده می کنند می تواند برای همه یک برد-برد ایجاد کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *