تولید محتوا
 
 
 
 
 
با بهینه کردن محتوای وبسایت به مخاطب های بیشتری دست پیدا کنید

کاری که ما انجام میدیم؟

بهینه سازی محتوا چیست؟

بهینه سازی محتوا به این معنی است که مطمئن شوید محتوای شما تا حد امکان به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند و با آنها صحبت می کند. این کار شانس شما را برای نمایش در نتایج جستجوی مستقیم کلمات کلیدی و همچنین سایر جستجوهای مرتبط به شما افزایش می‌دهد. نتایج رتبه‌بندی بالا و سطح بالای ترافیک سایت شما به میزان بهینه‌سازی محتوای شما بستگی دارد. اگر به درستی انجام شود، ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری و همچنین بازدیدهای مکرر به دست خواهید آورد.
بخش بزرگی از هر استراتژی سئو، درک و پیش‌بینی کلمات کلیدی و عباراتی است که ممکن است افراد هنگام جستجوی آنلاین از آنها استفاده کنند. انتخاب یک کلمه کلیدی و استفاده مکرر از آن در هر صفحه کار نمی‌کند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم فهرستی جامع از کلمات و اصطلاحات مرتبط را جمع‌آوری کنید تا نسخه‌ای خوبی از محتوای خود را ارائه کنید بدون آنکه به نظر برسد فقط برای اهداف سئو آنرا طراحی کرده اید.

چگونه شطرنج‌ می تواند محتوای من را بهینه کنند؟

متخصصان باتجربه محتوای ما از طیف وسیعی از ابزارهای آنلاین مانند SearchMetrics استفاده می کنند که راه هایی را برای بهبود مستقیم سایت شما مشخص می کند. این برنامه‌ها اطلاعات خاصی در مورد کلمات کلیدی که رقبای شما استفاده می‌کنند به ما می‌دهند و به ما نشان می‌دهند که از کدام کلمات یا عبارات جایگزین می‌توانید برای تقویت وب‌سایت خود استفاده کنید. با این اطلاعات حیاتی، می‌توانیم نسخه‌ای ابداع کنیم که عملکرد جستجوی شما را بهبود بخشد و ترافیک‌ها را به سمت شما هدایت کند.
علاوه بر کلمات کلیدی، ما همچنین به شما کمک می کنیم تا محتوای تمام صفحات خود را بهینه کنید و هرگونه اطلاعات ضروری کسب و کار که به مشتریان شما کمک می کند شما را پیدا کنند، به روز کنید. نتایج جستجوی Google اغلب نمایه‌های مخاطبین تجاری و همچنین نظرات را نشان می دهد. با استفاده از نشانه گذاری طرحواره و ریزداده، می توانیم این اطلاعات را به وب سایت شما اضافه کنیم تا به موتورهای جستجو کمک کنیم محتوای شما را پیدا کنند و در نتیجه تعداد کلیک ها و فروش بیشتر شود.
“به طور متوسط، محتوای طولانی 77.2٪ بیشتر از مقالات کوتاه بک لینک دریافت می کند.”

“به طور متوسط، محتوای طولانی 77.2٪ بیشتر از مقالات کوتاه بک لینک دریافت می کند.”

 شطرنج می تواند محتوای من را بهینه کنند؟

مطمئنا تهیه بک طرح کسب و کار، فعالیتی هست که بیشتر افراد در آن چالش دارند. شما در یکی از سه حالت زیر به تدوین یک طرح کسب و کار نیاز دارید:
به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کردید.
به دنبال توسعه کسب و کارتان هستید.
پیشی گرفتن از رقبا نیاز و دغدغه اصلی شماست.

بزرگترین و مهمترین کمکی که داشتن یک طرح کسب و کار به ما می کند این است که مسیر جذب سرمایه را تا حد زیادی ساده تر می نماید. همچنین در اختیار داشتن یک طرح کسب و کار دقیق به شما در تصمیم گیری های اساسی و مهم کمک خواهد کرد. از مهم ترین دلایل شکست کسب و کارها می توان به عدم وجود نیاز در بازار، نداشتن سرمایه کافی، نداشتن نیروی انسانی کافی، قیمت گذاری نامناسب و اشباع بازار از رقبا اشاره کرد. حال آنکه یک طرح کسب و کار با ایجاد یک نگاه جامع باعث می شود دید خوبی به جوانب و ریسک های مختلف موجود داشته باشیم و در صدد رفع انها برآییم.

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.