بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 
کسب و کار خود را با خدمات ما در زمینه شبکه‌های اجتماعی ارتقا دهید.

کاری که ما انجام میدیم؟

بازاریابی دیجیتال
استراتژی بازاریابی دیجیتال
بازاریابی محتوا
بازاریابی ایمیلی

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

ارائه موفقیت آمیز یک استراتژی بسیار مؤثر شبکه‌های اجتماعی چیزی بیش از ارسال چند پست در رسانه های اجتماعی و امید به بهترین نتایج است. در واقع فعالیت ما در زمینه شبکه‌های اجتماعی باید بخشی از یک کمپین دیجیتالی یکپارچه و گسترده باشد. یک کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هوشمند، جذاب و واقعاً موفق، به شدت به تحلیل‌های داخلی و خارجی کسب‌وکار شما مرتبط است و استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند در بسیاری از پلتفرم‌ها مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام یا یوتیوب اجرا شود. شطرنج یک آژانس بازاریابی رسانه های اجتماعی است که می تواند در این زمینه به چیزی بیش از نیازهای شما پاسخ دهد.

چرا به یک آژانس شبکه های اجتماعی نیاز دارید؟

اگر به 10 سال قبل نگاه کنید، شبکه های اجتماعی در مراحل ابتدایی خود بودند. اما با پیشروی دنیای دیجیتال، پلتفرم‌های بیشتری پدید آمدند و شبکه‌های اجتماعی شروع به کار کردند. اما حتی زمانی که شروع به کار کردند، کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان یک ابزار تشریفاتی در نظر گرفته می‌شدند که کمتر کسی آن را امتحان می‌کرد. در حال حاضر، آنها جزء مهمی برای ورودی هر بازاریابی موفقی هستند که هیچ کسب و کاری نباید بدون آن باشد.

در دنیای آنلاین با فناوری امروزی، کاربران انتظار دارند برندها و مشاغل مختلف را در شبکه‌های اجتماعی ببینند. و علاوه بر این، آنها انتظار یک تجربه تعاملی و واکنشی را نیز با آنها دارند. بنابراین ایجاد یک حضور آنلاین قوی و ارزشمند به این معنی است که کسب و کار شما باید فقط برای پر کردن یک کادر، از ارسال محتوا خودداری کند. درعوض، باید منابعی را برای تعامل روزانه اختصاص دهید تا آگاهی از برند خود را افزایش دهید – این کاری است که بسیاری از کسب و کارها هنوز به درستی انجام نمی دهند.

 

اما با تیم متخصص بازاریابی شبکه‌های اجتماعی DIMACH ، می‌توانید از آخرین روندهای شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید، در حالی که ما به ایجاد یک استراتژی بازاریابی برای شما کمک می‌کنیم. با جذب فالوور از طریق انتشار محتوای جذاب، دنبال‌کنندگان شما را افزایش می‌دهیم و آنها را به مشتریان فداکار و مادام‌العمر تبدیل می‌کنیم.

علاوه بر این، ما می‌توانیم از تجربیات‌مان برای راه‌اندازی و مدیریت کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما استفاده کنیم – همه اینها برای کمک به تولید سرنخ‌های با کیفیت بالا برای کسب‌وکار شما طراحی شده‌اند.

“کاربران به طور متوسط ​​3 ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی و پیام رسانی می گذرانند.

مدیریت رسانه های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی فرآیند ایجاد، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که در پلتفرم های شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و توییتر ارسال می کنید.
تیم شبکه‌های اجتماعی ما در رسانه‌ها مختلف زندگی می‌کنند و نفس می‌کشند، آنها به آخرین روندها توجه دارند و می‌توانند در مورد بهترین روش برای دستیابی به اهداف شبکه‌های اجتماعی، شما را راهنمایی کنند.
پس از ممیزی کانال‌های شبکه‌های اجتماعی شما (در صورت داشتن) ما استراتژی شبکه‌های اجتماعی را تنظیم خواهیم کرد. هر ماه تقویم محتوایی را برای کانال‌های شما برنامه‌ریزی می‌کنیم و دائماً داده‌های شما را زیر نظر می‌گیریم تا حداکثر تعامل را تضمین کنیم و ارتباط ثابت با مخاطبانتان را حفظ کنیم.
با استفاده از بهترین ابزارهای تحلیلی، اثربخشی استراتژی را با ردیابی معیارهایی مانند لایک، تعامل، کلیک و نرخ تبدیل آزمایش می‌کنیم. بر اساس این داده‌ها، ما استراتژی شما را تغییر می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که به مخاطبان هدف شما می‌رسیم.
استراتژی رسانه های اجتماعی در واقع هرگز به پایان نمی رسد، این در مورد ایجاد صدایی است که به طور یکپارچه با بقیه اهداف کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. ما به طور منظم برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم نحوه انجام آن را بررسی کنیم و ایده هایی را برای چگونگی توسعه استراتژی شما به اشتراک بگذاریم.
هنوز نمی‌دانید چرا رسانه‌های اجتماعی مهم هستند؟ ما اخیراً استراتژی شبکه‌های اجتماعی را برای یکی از مشتریان‌مان بازنگری کرده‌ایم که اتفاقا تاثیر زیادی بر کسب‌وکار آن‌ها داشت. ترافیک سایت 220٪ افزایش یافته و در نهایت جستجوی ارگانیک از 39٪ به 63٪ (سالانه) رشد یافته است.

در کدام شبکه‌ اجتماعی فعالیت کنیم؟

اینستاگرام

اگرچه اینستاگرام متعلق به فیس بوک است، اما پلتفرم کاملاً متفاوتی برای شبکه‌های اجتماعی ارائه می دهد. اینستاگرام یک پلتفرم انتشار عکس و ویدیو با فیلترها و ویژگی های ویرایشی فراوان است، بنابراین می توانید محتوای جذاب و با کیفیت را برای دنبال کنندگان خود ارسال کنید. اگرچه اینستاگرام عمدتاً توسط مخاطبان جوان‌تر استفاده می‌شود، اما به عنوان یک پلتفرم برای کاربران مسن‌تر تا حدود 45 تا 50 سال نیز جذاب است. اینستاگرام به شما فضای زیادی برای جذب مشتری هدف خود می دهد، به خصوص اگر از تبلیغات پولی آن استفاده کنید.

 لینکدین

لینکدین یک شبکه‌اجتماعی است که صرفاً کسب و کار را هدف قرار می دهد، یک پلتفرم حرفه ای برای کمک به ایجاد ارتباطات ارزشمند با سایر مشاغل و حرفه‌ای ها ارائه می دهد. هنوز هم عمدتاً برای انتشار محتوای متنی همراه با تصاویر استفاده می‌شود، اما اکنون برای ویدیو نیز مناسب است. با سرویس تبلیغات پولی خود، یک راه ایده آل برای تبلیغ کسب و کارتان به مخاطبان B2B  جهانی بدون نیاز به انجام یک کمپین بازاریابی مستقل و بزرگ در اختیار دارید.

 

 فیسبوک

قدیمی‌ترین، اما پرکاربردترین پلتفرم شبکه‌های اجتماعی، فیس‌بوک است که الان نیز در حال رشد جهانی است. به‌عنوان یک کسب‌وکار، می‌توانید از پتانسیل‌های آن به روش‌های مختلف از جمله داشتن یک صفحه کسب‌وکار حرفه‌ای، استفاده از تبلیغات، و تبلیغات بومی استفاده کنید. در واقع، نفوذ فیس بوک در شبکه‌های اجتماعی زیاد است. برخی از کسب و کارها به جای داشتن یک وب سایت از این پلتفرم استفاده می کنند. اگرچه ما این کار را توصیه نمی کنیم، اما این موضوع نشان می دهد که فیس بوک چقدر می تواند موثر باشد.

 توییتر

توییتر یک پلت فرم عالی برای دیده شدن و به اشتراک گذاری محتوای بازاریابی شما توسط مخاطبان جوان است. توییت‌های کاربران شخصی و تجاری به لطف «ریتوییت‌ها» که به میلیون‌ها نفر کمک می‌کند محتوای شما را ببینند، پتانسیل «ویروسی شدن» را دارند. از آنجایی که بازتوییت‌ها به محتوای شما دسترسی گسترده‌ای می‌دهند، فرصتی ایده‌آل برای انتشار پیام خود با نشان دادن شخصیت برندتان است.

 

خدمات بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شطرنج چگونه انجام می‌شود؟

استراتژی بازاریابی اجتماعی

برای اینکه هر کمپین بازاریابی شبکه‌های اجتماعی با موفقیت کار کند، از همان ابتدا به یک استراتژی موثر نیاز دارید. تیم شبکه‌های اجتماعی ما پرسونای خریدار بازار هدف را به‌طور ایده‌آل برای کسب‌وکار شما ایجاد و یک برنامه محتوای جذاب تدوین می‌کند که بر نیازها و چالش‌های منحصربه‌فرد آنها تمرکز دارد. در آینده، نمایه‌های شما را حفظ و بهینه می‌کنیم تا مستقیماً با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

توسعه محتوا

کلید فعالیت موثر شبکه‌های اجتماعی در توانایی شما برای ایجاد محتوای قابل اشتراک گذاری نهفته است. ما می‌توانیم در تحلیل‌ مخاطبان شما سهیم شویم تا محتوایی را که دنبال‌کنندگان شما می‌خواهند با آن درگیر شوند، کشف کرده و به اشتراک بگذاریم. در حالی که ما محتوا را برای شما خلق می کنیم، پیوندهای داخلی مرتبط را برای سئوی شما آماده کرده و از طریق یک Call To Action دقیق، باعث می‌شویم تا شما از هر پست بیشترین بهره را ببرید.

رشد جامعه مخاطبان شما

یک کمپین خوب بازاریابی شبکه‌های اجتماعی فقط ارسال محتوا برای دنبال کنندگان شما نیست. آنها همچنین به تعامل خوب به عنوان راهی موثر برای ایجاد روابط قوی‌تر با مشتری متکی هستند. با خدمات مدیریت تعامل خود، به دنبال رشد جامعه مخاطبان شما هستیم و با هر پست، دسترسی و آگاهی از برند شما را به حداکثر می‌رسانیم.

خدمات پولی برای بازاریابی موثرتر در شبکه‌های اجتماعی

استفاده از خدمات پولی برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یک راه قدرتمند برای ترویج محتوای شما، نه تنها برای دنبال کنندگان خود، بلکه برای هزاران کاربر فراتر از آن نیز می باشد. اما برای دیده شدن محتوای شما چیزهای بیشتری از آنچه به چشم می آید وجود دارد. خوشبختانه، تیم شبکه‌های اجتماعی متخصص ما این تجربه را دارد که تمام کمپین‌های پولی شما را مدیریت کند و آنها را در بازار هدف شما هدف قرار دهد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی برای سئوی شما

آیا می دانستید که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌تواند برای تقویت سئو آنلاین شما استفاده شود؟ امتیاز این کار این است که سئوی آنلاین می تواند بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما را نیز تقویت کند. تیم ما می‌تواند محتوای اجتماعی با کلمات کلیدی ایجاد کند که برای موتورهای جستجو و برای افزایش رتبه شما کار می کند.

تجزیه و تحلیل و گزارش

ممکن است برای شما سخت باشد که ROI را در هر یک از شبکه‌های اجتماعی خود ردیابی کنید، اما قطعاً قابل انجام است. تیم ما تمام مهارت‌ها را دارد تا گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌های دقیقی از هر لایک، دنبال کردن، و اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی شما و نحوه تأثیر آن‌ها بر عملکرد بی‌درنگ کسب‌وکارتان به شما ارائه دهد. با ردیابی این موارد، می‌توانیم تغییراتی ایجاد کنیم تا بازگشت سرمایه بهتری داشته باشید.

تقویت رسانه های اجتماعی

از بین بردن نویز در یک منظره دیجیتال شلوغ کار سختی است. اگر محتوای شما قوی و برجسته نباشد یا مخاطب مناسبی نداشته باشد، ممکن است نتیجه کار از دست برود. به همین دلیل است که محتوای خوب و قابل اشتراک باید با یک استراتژی پویا همراه باشد.
کمپین بازاریابی محتوای شما ممکن است برای ایجاد سرنخ، افزایش آگاهی از برند شما، یا فقط برای به اشتراک گذاری محتوای خود باشد. اما تقویت شبکه‌های اجتماعی دقیقاً این کار را انجام می دهد: محتوای شما را در کانال های بیشتری تقویت می کند و به افراد و مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا می کند.
با درگیر کردن مخاطبان خود با محتوای آموزنده و ارزشمند، از رقبای خود متمایز می شوید و در عین حال به عنوان یک مرجع در بخش خود اعتماد ایجاد می کنید.

چگونه از شهرت شما محافظت کنیم؟

تجربه ما در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به این معنی است که در یافتن کانال‌ها و فرصت‌های جدید برای ایجاد برند شما و تعامل با مشتریان جدید سنگ تمام می‌گذاریم. ما می‌توانیم رویکردهای کلیدی را در مورد هر روندی در بخش شما کشف کنیم، و همچنین کشف کنیم که مشتریان شما چه چیزهایی را دوست دارند، چه نیازها و چالش‌هایی دارند، و در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند.
تیم ما می‌تواند برای شما و کسب و کارتان اعتماد و اعتباری بیش از پیش ایجاد کند تا مطمئن شوید که شهرت دیجیتال شما از هر روز در حال قدرت گرفتن است.

مدیریت شهرت و اعتبار

برای کمک به شما در ایجاد یک تصویر برند قوی، یک استراتژی مدیریت شهرت در کمپین‌های شما ایجاد می کنیم.
با وجود مشاغل آنلاین و شفاف، اطمینان از دست نخورده ماندن اعتبار و شهرت دیجیتالی شما بسیار مهم است – اینجاست که ما می توانیم به شما کمک کنیم. با درگیر شدن با مخاطبان و تعامل مستقیم با آنها، می‌توانیم از طرف شما به هرگونه سؤال، مشکل، سؤال یا نظر رسیدگی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.