طراحی گرافیک
 
با گرافیک با کیفیت و خاص توجه بیشتری را به کسب و کار خود جلب کنید

کاری که ما انجام میدیم؟

 طراحی گرافیک
 طراحی لوگو
 طراحی بروشور

خدمات طراحی گرافیک

درست کردن تمام عناصر طراحی گرافیک برای هویت بصری شما و در نهایت برند شما ضروری است. در کنار کپی‌رایت هوشمندانه، عکس‌های عالی و تصاویر متحرک، طراحی گرافیکی به صورت کاملا منحصر به فرد به انتقال واضح پیام شما کمک می کند. استفاده بهینه و خلاقانه از طرح‌های گرافیک به این معنی است که می توانید تجربه کاربر از برند خود را افزایش دهید و از تعامل عمیق تر و پایدار اطمینان حاصل کنید.
طراحی گرافیکی موفق می تواند ارزش‌ها و اخلاق شرکت شما و البته محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل منعکس کند. طرح‌های گرافیکی یک خلاصه نویسی جذاب بصری است برای اینکه شما چه کسی هستید و چه می‌کنید. طراحی لوگو، فونت‌ها، تصاویر و ساختار محتوا همگی نقش مهمی در هویت برند شما دارند.
در DIMACH می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با خدمات طراحی گرافیکی سفارشی‌مان، تمام مهره‌های این شطرنج را به زیبایی کنار هم قرار دهید.

خدمات طراحی گرافیک

درست کردن تمام عناصر طراحی گرافیک برای هویت بصری شما و در نهایت برند شما ضروری است. در کنار کپی‌رایت هوشمندانه، عکس‌های عالی و تصاویر متحرک، طراحی گرافیکی به صورت کاملا منحصر به فرد به انتقال واضح پیام شما کمک می کند. استفاده بهینه و خلاقانه از طرح‌های گرافیک به این معنی است که می توانید تجربه کاربر از برند خود را افزایش دهید و از تعامل عمیق تر و پایدار اطمینان حاصل کنید.
طراحی گرافیکی موفق می تواند ارزش‌ها و اخلاق شرکت شما و البته محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل منعکس کند. طرح‌های گرافیکی یک خلاصه نویسی جذاب بصری است برای اینکه شما چه کسی هستید و چه می‌کنید. طراحی لوگو، فونت‌ها، تصاویر و ساختار محتوا همگی نقش مهمی در هویت برند شما دارند.
در DIMACH می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با خدمات طراحی گرافیکی سفارشی‌مان، تمام مهره‌های این شطرنج را به زیبایی کنار هم قرار دهید.

ست اداری و لوگو رایاس
ست اداری و لوگو مهتاب پردازش ایرتباط ایرانیان

چرا به دپارتمان طراحی گرافیک نیاز دارید؟

طراحی خلاقانه، راه حل‌های نوآورانه

دپارتمان طراحی گرافیک دیمچ می‌تواند به شما در ایجاد برند بصری خیره‌کننده کمک کنند تا هویت برند شما در تمام خروجی‌های شما انسجام، وضوح، معنا و ثبات داشته باشد. از لوگو، اینفوگرافیک و طراحی وب گرفته تا کارت ویزیت، بروشور، تبلیغات چاپی، ادبیات شرکتی که در معرض دید عموم قرار دارد. تیم طراحان گرافیک مجرب ما می توانند ارزش برند شما را از طریق تصاویر جذاب و خلاقانه افزایش دهند.

سفارشی، خاص و درخور شأن شما

در صورت نیاز تیم ما می‌تواند به تدوین استراتژی طراحی گرافیک شما کمک کند. برای برندسازی مجدد کامل (ریبرندینگ) روی تیم حرفه‌ای ما حساب کنید، ما آمادگی داریم در کنار تمام فعالیت‌های شما همانند یک مشاور کامل با آژانس‌های دیجیتال دیگر و ارائه دهندگان خدمات در گذشته به شما برای ارائه کمپین‌های تبیلغاتی همکاری کنیم و برنامه‌های جدیدی را برای مشتریانی ایجاد می‌کنیم که مایلند هویت‌ها و المان‌های بصری محبوب و مطرح خود در کذشته تثبیت شود و در فرآیند ریبرندینگ کاملا حفظ شوند. ما ارزیابی کاملی از حضور دیجیتال فعلی شما ارائه می‌دهیم و می‌توانیم در مورد گام‌هایی برای ارائه تعامل بهتر با مخاطب و افزایش فروش توصیه و مشاوره‌های اثرگذار ارائه کنیم.

حصول بهترین نتیجه با خلاقیت و استراتژی

اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند مدتی که برای بهبود و توسعه کسب‌وکار خود دارید، باید با هر عنصر گرافیکی و بصری که استفاده می‌کنید، همراه باشد. ما می‌توانیم با تصاویر ساده و مؤثری که اهداف فروش و رشد شما را تعریف و تقویت می‌کنند، در مورد آینده برند شما مشاوره دهیم.

بهره‌مندی از رسانه‌های سنتی و چاپی

در گروه بازارپردازی شطرنج می‌توانیم با طیف کاملی از رسانه‌ها و اقلام چاپی برای همراهی پروژه برندسازی به شما کمک کنیم.
وقتی طراحی مناسبی برای لوگوی خود داشته باشید، می خواهید آن را در تمام فضاهای دیجیتال و ادبیات سنتی خود بکار ببرید. این امر باعث ایجاد ثبات در برند شما می شود، حس وحدت بین کارکنان و یا بخش‌ها را ارتقا می دهد و آگاهی مشتری را از اینکه شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید افزایش می دهد.
اگر چه امروزه ارتباطات کاری بیش از پیش به صورت دیجیتالی است، اما ما معتقدیم که لازم است همان مقدار زمان و تلاش را برای ست اداری و اکسسوری کسب و کار خود به کار ببرید که برای تصاویر، وب سایت، کپی‌رایت و رسانه‌های اجتماعی خود انجام می دهید.

خدمات سفارشی و خاص دپارتمان طراحی گرافیک:

 • لوگو
 • کارت ویزیت
 • ست اداری
 • جعبه و بسته بندی
 • اقلام تبلیغاتی
 • بروشور ها
 • تراکت

در گفتگوهایی‌ که با شما در مورد برند تجاری‌تان خواهیم داشت، شما را تشویق می‌کنیم که متفاوت فکر کنید! از الگوهای بازاری آماده و محدود چاپخانه‌ها و دفترها‌ی‌فنی برای کارت ویزیت ارزان فاصله بگیرید و واقعا تصور کنید که یک بروشور با طراحی هوشمندانه چقدر می تواند تاثیرگذار باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه انتخاب طرح ها و المان‌های گرافیکی با‌کیفیت برای ست اداری و کارت‌ویزیت شما تاثیر مثبتی بر فروش و حضور شما خواهد داشت.
در هر کسب و کار اولین برخورد بسیارمهم است. خواه یک ایمیل باشد که به صندوق ورودی یک مخاطب جدید می‌افتد، یک بروشور براق که به پشت در می‌خورد یا صرفاً یک لوگوی برجسته و خاص روی یک کارت ویزیت با کیفیت.
دیمچ اینجاست تا با طراحی گرافیکی عالی، توجه دقیق به جزئیات، برنامه‌ریزی تخصصی پروژه‌های تبلیغاتی شما و پایه‌ریزی ارائه‌های بهتر در این مهم به شما کمک کند.
هر پروژه بصری، تغییر برند، طراحی یا چاپی که در ذهن دارید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان طراحی ما اینجا هستند تا به شما گوش دهند و راهنمایی کنند و مطمئن شوند که هویت بصری شما را از سایرین متمایز می کند.

برای اثرگذاری بهتر در یک رویداد بروشور کافیست؟
این بخش رو به ما بسپارید:

 • پاپ آپ و استند
 • پس زمینه و دکور
 • قالب ارائه
 • نمایش گرافیکی اسناد
 • گزارش های سالانه
 • طراحی غرفه

فرآیند طراحی

وقتی یک بوم خالی دارید از کجا شروع می کنید؟ در Dimach با گوش دادن شروع می کنیم. گوش دادن به صحبت های مشتریان ما در مورد آنچه که برای هویت بصری خود نیاز دارند. ما به لوگو‌های موجود شما و هر تصویری که دارید نگاه می‌کنیم و در مورد اینکه آیا به یک بازنگری کامل نیاز است یا اینکه محتوای فعلی شما می‌تواند ارتقا و توسعه یابد، بحث می‌کنیم.
ما تغییر نام تجاری را بسیار جدی می گیریم. نتایج نهایی تا چند سال‌ آینده به عنوان هویت شرکت شما خواهد بود و بنابراین، کاری که ما تولید می‌کنیم باید فراتر از زمان و انتظارات باشد.
تیم طراحان گرافیک با استعداد ما اینجا هستند تا هویت برند خیره‌کننده، منحصر‌‌به‌فرد و قدرتمندی را برای شرکت شما ایجاد کنند این کار به شما کمک می کند تا با پایگاه مشتری خود تعامل داشته باشید و در نهایت فروش را افزایش دهید.

عکاسی

یک وبسایت فروشگاهی برای هر کسب ‌و کاری در عصر حاضر ضروری است تا بتواند خواسته‌ها و انتظارات بالای مصرف‌کنندگان مدرن را برآورده کند. چه کالاهای دیجیتالی بفروشید و چه کالاهای فیزیکی، داشتن یک وبسایت فروشگاهی باعث میشود برای مخاطبانتان در هر زمانی و در در هر نقطه از جهان در دسترس باشید.
ما در گروه بازارپردازی شطرنج تیمی مجرب از توسعه دهندگان وب داریم که تجربه گسترده ای در ساخت وبسایت های تجارت الکترونیک دارند و تضمین میکنیم که فروش شما را به حداکثر برسانیم. بخش بسیار مهم سفر مشتری این است که به آنها اجازه می‌دهید از مرحله جست و جو مستقیماً به فرآیند پرداخت برسند.
همه وبسایت‌های فروشگاهی که ایجاد می‌کنیم یک مسیر خرده ‌فروشی هموار برای مشتریان شما فراهم می‌کنند که هم لذت ‌بخش و هم بدون اشکال است. ما سیستم‌های پرداخت آسان را با روش‌های مختلف، برای به حداکثر رساندن فروش راه‌اندازی خواهیم کرد. به‌عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتالی که دارای خدمات کاملی است، تیم ما می‌تواند بهترین تکنیک های سئو را برای یافتن وبسایت فروشگاهی جدید شما توسط مشتریانتان به کار گیرد.

 فیلم برداری

محتوای بصری جذاب و حرفه ای یکی از جنبه های اساسی هر استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق است. در گروه بازار پردازی شطرنج ، ما فیلمبرداران خبره ای داریم که می توانند با استفاده از نرم افزارها و تجهیزات پیشرفته، فیلم و موشن گرافیک خارق العاده ایجاد کنند.
با طیف وسیعی از دپارتمان‌ها در آژانس بازاریابی دیجیتال ما، توانایی ارائه پروژه شما را از اسکریپت به صفحه نمایش داریم. اگر ویدیو یک مورد  بازاریابی جدید برای کسب و کار شما است، ما این تخصص را داریم که محتوای شما را به صورت آنلاین به صورت استراتژیک توزیع کنیم و به شما کمک کنیم مخاطبان جدیدی را به دست آورید.
با توجه به اینکه یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ در وب است هیچ زمانی بهتر از این نیست که ویدیو را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید و از مزایای حاصل از این کار بهره ببرید.

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.