عکاسی
 
وجه تمایز وبسایت شما با رقبایتان عکس‌های اختصاصی از کسب و کارتان است

کاری که ما انجام میدیم؟

ایجاد محتوا
کپی رایتینگ
عکاسی
ویدئو
حسابرسی محتوا

خدمات عکاسی

ما در شطرنج اهمیت ترکیب کار طراحی هوشمند، کپی خوب نوشته شده و تصاویر با کیفیت بالا را برای فروش واقعی محصولات و انتقال ارزش برند شما درک می کنیم. تیم ما شامل عکاسان باتجربه و حرفه‌ای است که محتوای بصری با تاثیرگذاری بالا برای طیف گسترده‌ای از برندها ایجاد کرده‌اند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با پیش‌زمینه بازاریابی محتوای خلاق، قدرت برند و ظاهر سایت و تصویر آنلاین خود را بهبود بخشید.

 

گروه صنعتی الکتروپژواک
شرکت سم پاشی ورسای سبز

چرا به عکاسی حرفه ای نیاز دارم؟

عکاسی بخش مهمی از وب سایت شما است. قبل از اینکه مشتریان شما حتی یک کلمه را بخوانند، تصاویر عالی آنها را جذب خواهد کرد.
ما معتقدیم که تصاویر متمایز برای موفقیت کسب و کار و برند شما ضروری است.
در کنار کارهای سفارشی، ما همچنین از استفاده از تصاویر استوک به خوبی انتخاب شده برای برخی از مشتریان در زمانی که بودجه، زمان یا دسترسی محدود است، حمایت می کنیم. ما به مجموعه گسترده‌ای از کتابخانه‌های تصویری موجود دسترسی داریم و به شما کمک می کنیم تا محتوای مناسب برای نیازهای خود را شناسایی کنید.
آیا به عکس‌های محصول، تصاویر تیمی نیاز دارید؟ بلی، نیازدارید تا تکنیک ها، سایت ها یا ساختمان های سفارشی شما را به نمایش بگذارد. ما می توانیم شما را با یکی از تیم عکاسان خود که تجربه و مجموعه مهارتی با نیازهای شما مطابقت دارد، متصل کنیم.

یک تصویر به اندازه هزار کلمه حرف میزند

با تصویر مناسب می‌توانید در عرض یک ثانیه آنچه را که ممکن است برای توضیح یک صفحه کامل کپی شده باشد، ارتباط برقرار کنید. عکاسی تخصصی که با یک خلاصه اختصاصی ایجاد می شود، ارزش سایت شما را افزایش می دهد، برند و محصولات شما را به یاد ماندنی تر می کند و فروش شما را افزایش می دهد.

ایجاد یک هویت سفارشی و به یاد ماندنی

مشتریان و کاربران آینده شما تصوری از شرکت، اخلاق و دیدگاه شما را از طریق اولین تصویری که در صفحه اصلی یا فید رسانه‌های اجتماعی شما مشاهده می کنند، در ذهنشان نقش می‌بندد. به همین دلیل است که ما تصاویر خیره کننده و جالب توجه را به یک عنصر اساسی برای حضور دیجیتالی شما تبدیل می کنیم.

گزینه هایی متناسب با خلاصه و بودجه شما

اولویت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما بهترین نتیجه را با توجه به  بودجه، میزان زمان خود دریافت می کنند. همه راه‌حل‌های ما بر اساس نیازهای شما طراحی شده‌اند، ما به آنچه می‌خواهید گوش می‌دهیم و گزینه‌های مختلفی را به شما ارائه می‌کنیم که اهداف تصویری شما را به روش‌های مختلف ارائه می‌کنند.

مدیریت پروژه خود از ابتدا تا پایان

ایجاد مفهوم

تیم مجرب و خلاق ما  با شما همکاری خواهند کرد تا مفهوم و سبکی را برای تصاویر شما ایجاد کنند که ارزش های برند شما را به طور واقعی منعکس کند. ما می‌توانیم برای بهبود و تازه‌سازی هر تصویری که قبلاً دارید کار کنیم یا خلاصه‌ای برای یک کتابخانه دیجیتالی جدید ایجاد کنیم که بتوانید در سایت خود و هر پلتفرم دیجیتال دیگری که در آن فعال هستید استفاده کنید.

چهره ها

چه به تصاویر بسیار خاص و ترکیبی با استفاده از مدل‌ها، بازیگران یا مجری‌های حرفه‌ای یا عکس‌های رپورتاژ بیشتر از تیم و مشتریان خود نیاز داشته باشید، ما می‌توانیم کمک کنیم. ما می توانیم به طور کامل از طرف شما با همکاری مدیر بازیگران مجرب خود فیلمبرداری کنیم یا به شما در نوشتن یک فراخوان بازیگری برای استفاده داخلی یا رسانه های اجتماعی کمک کنیم.

مکان‌ها

لوکیشن‌ها خاصی در کنار تیم عکاسی و تولید ما قراردارند. ما فهرست گسترده ای از مکان ها و استودیوهای متنوع و جالب برای انتخاب داریم که طیف وسیعی از گزینه های داخلی و خارجی را ارائه می دهد. ما در مورد مجوزها و انتشارات لازم مذاکره خواهیم کرد و می توانیم همه چیز مورد نیاز از جمله پذیرایی و حمل و نقل را ترتیب دهیم.

هدایت هنری

ما به عملکرد حرفه‌ای خود از آغاز تا پایان هر پروژه افتخار می کنیم. ما مدیران هنری برای آماده‌سازی و شرکت در عکس‌برداری‌ها در دسترس داریم، در کنار خلاقیت‌های موجود شما، تیم عکاسی داخلی ما کار می‌کنند تا اطمینان حاصل کنیم که دید مشترک به‌طور کامل در تصاویر نهایی منعکس می‌شود.

پسا تولید

هنگامی که تصویربرداری به پایان رسید، تصاویر توسط تیم ما پردازش می‌شوند که به صورت خلاصه در مراحل مفهومی کار می‌کنند. استفاده از اعضای تیم یکسان در طول پروژه، تداوم را تضمین می کند، از برنامه‌ریزی تا نتیجه نهایی. ما کار می کنیم تا از بین صدها عکس گرفته شده در طول عکسبرداری، تصاویر نهایی را انتخاب کنیم، در صورت لزوم روتوش و اصلاح می کنیم و سبک و لحن منحصر به فرد برند شما را ارائه می دهیم.

حقوق، انتشارات و تدارکات

تیم باتجربه ما در سرتاسر جهان کار کرده است و می تواند نگرانی از ترتیب دادن شاخه های ملی یا بین المللی را از بین ببرد. ما شبکه گسترده‌ای از متخصصان خلاق ایران و خارج از کشور داریم که می‌توانند عکاسی بدون سر و صدا را با رعایت تمام حقوق و مجوزها تسهیل کنند.

ایجاد عکاسی با برند خود

پیشرفت در عکاسی دیجیتال و نرم افزارهای پس از تولید، عکاسی سفارشی را بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار داده است. در شطرنج ما تیم متنوعی از عکاسان حرفه‌ای داریم و شما را با عکاسی که مهارت‌ها و تجربه‌اش مطابق با نیازهای شما باشد هماهنگ می‌کنیم.
آنها از نزدیک با شما و خلاقان داخلی ما همکاری خواهند کرد تا محتوایی را برای سایت شما تولید کنند، آزمایش کنند و عکس بگیرند که حس و سبکی کاملاً مطابق با برند شما داشته باشد.

ایجاد یک رابطه مستمر با عکاس به شما کمک می کند تا به یک موضوع ثابت برای سایت و محتوای خود برسید و قدرت تصویر شرکت خود را بیشتر توسعه دهید.

 • عکاسی حرفه ای می تواند…
 • نتایج سئوی خود را بهبود بخشید.
 • به شرکت خود احساس تثبیت بیشتری بدهید.
 • اشتراک گذاری اجتماعی محتوای خود را افزایش دهید.
 • ارزش محصولات و خدمات خود را افزایش دهید.
 • لحن فردی برند خود را توسعه دهید.

استفاده از تصاویر استوک استثنایی برای ایجاد یک نتیجه منحصر به فرد

میزان بودجه در هر شرکت متفاوت است، ما این را درک می کنیم. ما با شرکت‌ها، برندها و افرادی کار می‌کنیم که نیازهای عکاسی و محتوای بصری آنها بسیار متفاوت است، به همین دلیل است که ما همیشه طیف وسیعی از گزینه‌ها و ایده‌ها را ارائه می‌کنیم که هم خلاقیت و هم انعطاف‌پذیری را برای شما فراهم می‌کنند.
ما می‌توانیم با دسترسی به بانک تصویر با کیفیت بالا که دارای محتوای فراوانی هستند که برای همه صنایع و اهداف مناسب است، به شما کمک کنیم تا به اهداف خود برسید.

عکس‌های استوک محدودیت‌های بودجه یا مقیاس زمانی را با ظاهری شخصی‌سازی شده اما با هزینه کمتر و اغلب با سرعت بیشتری به مشتریان ما ارائه می‌دهند.

 • استفاده از تصاویر استوک می تواند…
 • به شما در دستیابی به طراحی مجدد بصری سریع و مقرون به صرفه کمک می کند.
 • به شما این فرصت را می دهد که محتوای خود را به طور منظم به روز کنید.
 • پروژه بزرگتر را در دسترس تر و دست یافتنی تر کنید.
 • با استفاده هوشمندانه از نرم افزار دیجیتال و کپی به خوبی نوشته شده، احساسی سفارشی ایجاد کنید.
 • به شما امکان دسترسی به کارهای خلاقانه هزاران عکاس با استعداد را می دهد.

گزینه های بی حد و حصر برای تصاویر شرکت شما

راه های زیادی برای گنجاندن عکس‌های جدید، موجود یا استوک در ارتباطات آنلاین یا داخلی شما وجود دارد. این گزینه‌ها نه تنها شما را متمایز می‌کنند، بلکه به مشتریان و مخاطبان هدف شما نیز اطلاعات جذاب بصری ارائه می‌کنند.

عکس‌های شرکت و تیم خود

مشتریان را به تیم شرکت خود معرفی کنید و پیوند مشتری/کسب و کار را بهبود بخشید.

عکاسی با پهپاد

با نگاه یک پرنده از زمین ها یا رویدادهای خود تصاویر خیره کننده گرفته و برای جذب مخاطب استفاده کنید.

 راهنمایی مفید

راهنمایی های مفید و قابل اشتراک گذاری مبتنی بر تصویر که اطلاعات ارزشمندی را در مورد محصولات و خدمات شما ارائه می دهد.

عکاسی زیر آب

رسانه تصویری زیبا و فریبنده برای صنایع آبزی، دریایی یا آب محور.

سایت ها، ساختمان ها و زمین ها

از عکاسی مبتنی بر مکان استفاده کنید تا به مشتریان و کارکنان کمک کنید شما را پیدا کنند یا راه خود را پیدا کنند.

ارتباطات داخلی شرکت

یادداشت های طولانی را کاهش دهید و به جای آن از تصاویر به یاد ماندنی برای کمک به حداکثر رساندن یادآوری و خروجی استفاده کنید.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.