مشاوره طرح کسب و کار
 
 
 
 
 
و تهیه بیزینس پلن
 
 
 
 
 
تحقیقات همان کارهایی است که وقتی نمی‌دانیم چه کار باید کنیم انجام می‌دهیم

 مشاوره طرح کسب و کار و تهیه بیزینس پلن

  • اگر برای راه اندازی کسب و کار خود به دنبال یک نقشه راه هستید
  • اگر برای یافتن یک سرمایه گذار نیاز به طرحی دارید که به خوبی میزان هزینه، درآمد و سودآوری ایده شما را نشان دهد
  • اگر دغدغه شما کاهش ریسک توسعه کسب و کار فعلی تان است

برای تدوین یک طرح کسب و کار جامع و تخصصی و یا طرح توجیهی قابل قبول، بدون وقفه با متخصصان شطرنج تماس بگیرید.

 چرا تهیه طرح کسب و کار (بیزینس پلن) ضروروی است؟

مطمئنا تهیه بک طرح کسب و کار، فعالیتی هست که بیشتر افراد در آن چالش دارند. شما در یکی از سه حالت زیر به تدوین یک طرح کسب و کار نیاز دارید:
به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کردید.
به دنبال توسعه کسب و کارتان هستید.
پیشی گرفتن از رقبا نیاز و دغدغه اصلی شماست.

بزرگترین و مهمترین کمکی که داشتن یک طرح کسب و کار به ما می کند این است که مسیر جذب سرمایه را تا حد زیادی ساده تر می نماید. همچنین در اختیار داشتن یک طرح کسب و کار دقیق به شما در تصمیم گیری های اساسی و مهم کمک خواهد کرد. از مهم ترین دلایل شکست کسب و کارها می توان به عدم وجود نیاز در بازار، نداشتن سرمایه کافی، نداشتن نیروی انسانی کافی، قیمت گذاری نامناسب و اشباع بازار از رقبا اشاره کرد. حال آنکه یک طرح کسب و کار با ایجاد یک نگاه جامع باعث می شود دید خوبی به جوانب و ریسک های مختلف موجود داشته باشیم و در صدد رفع انها برآییم.

 ما در شطرنج چه میکنیم؟

تهیه طرح کسب و کار به منطور جذب سرمایه گذار
مهمترین کاربرد بیزینس پلن در زمان جذب سرمایه برای ایجاد یا توسعه کسب و کار شما است. تیم شطرنج با شناخت کافی از سرمایه گذاران (بانک ها، صندوق ها، سرمایه گذاران خصوصی و …) و اطلاعات مورد نیاز آنها می تواند به کسب و کارها در مدل های بیزنسی متنوع در راستای جذب سرمایه کمک نماید.

مشاوره طرح کسب و کار
بر حسب تجربه، شرکت هایی هستند که ترجیح می دهند فرآیند تدوین بیزنس پلن در داخل مجموعه آنها انجام پذیرد. در این حالت باز هم شطرنج در کنار شماست. ما در راستای نیازمندی و هدف شما می توانیم با مشاوره تخصصی و حرفه ای به شما در انجام این مهم کمک نماییم.

تدوین بیزنس پلن
یک بیزینس پلن کامل معمولا شامل بخش های مختلفی از جمله تحلیل بازار، توضیح محصول یا خدمت و ارزش پیشنهادی آن، استراتژی بازاریابی و فروش، شناسایی بازار هدف، تجزیه و تحلیل رقبا، تجزیه و تحلیل موقعیت، جایگاه یابی محصول، تجزیه و تحلیل مالی و پیش بینی درآمد و بودجه مورد نیاز خواهد بود. چنانچه کسب وکار شما تمایل به دریافت تنها بخشی از این خدمات به عنوان مثال تنها قسمت تجزیه و تحلیل مالی داشته باشد، این امر امکان پذیر است. کپی رایتینگ (Copywriting) نیز به معنای به کاربردن محتوای نوشتاری با هدف تبلیغات یا سایر اهداف بازاریابی است. کپی رایتینگ به افزایش آگاهی از برند و یا متقاعد نمودن مخاطب به انجام اعمالی خاص مثل عضویت در سایت یا خرید یک محصول کمک خواهد کرد. اگر به خدمات کپی رایتینگ و یا رپورتاژ آگهی و یا مشاوره در این زمینه نیاز دارید، شطرنج شما را در این مسیر یاری خواهد نمود.

 

 

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.