کمپین تبلیغاتی
 
چیز های بسیار کوچک به واسطه تبلیغات بزرگ شدن 

کاری که ما انجام میدیم؟

دیجتال مارکتینگ
ا
ستراتژی دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی محتوایی

خدمات کمپین دیجیتال مارکتینگ

وقتی از یک کمپین دیجیتال مارکتینگ صحبت می کنیم در واقع به یک بسته مشخص از فعالیت بازاریابی اشاره می کنیم که در فضای انلاین، با هدف، زمان و بودجه مشخص قابل اجرا می باشد. هدف از تدارک کمپین دیجیتال مارکتینگ انتقال دقیق و صحیح پیامی خاص است که منجر به جذب مشتری بیشتر و ارتقای میزان تعامل میان مخاطبان و کسب و کار گردد. همچنین بستر اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال رسانه های دیجیتال مانند شبکه های اجتماعی، وب، تبلیغات انلاین و غیره می باشد.
مزیت یک کمپین دیجیتال نسیت به کمپین های حقیقی اینست که یک کمپین دیجیتالی بر اساس افزایش آگاهی و شناخت بیشتر برند و همچنین افزایش میزان فروش برنامه ریزی شده است. اما باید بدانیم کمپین بازاریابی دیجیتال با تبلیغات متفاوت است.
گروه بازارپردازی شطرنج (dimach) با در اختیار داشتن تجربه و کارشناسان فنی آمده است تا شما را در برگزاری هرچه دقیقتر و اثربخش تر یک کمپین دیجیتالی راهنمایی نماید. 

کاری که ما انجام میدیم؟

در عصر دیجیتال که بازاریابی سنتی به اندازه گذشته موثر نیست، حضور آنلاین برای موفقیت هر کسب و کاری بسیار مهم است. استفاده از تاکتیک‌هایی که توسط داده‌ها، الگوریتم‌ها و محتوا هدایت می‌شوند، می‌تواند شما را سر در گم کند که  از کجا شروع کنید دقیقا در همین نقطس که ما وارد می شویم.
گروه بازارپردازی شطرنج طیف وسیعی از خدمات خلاقانه را ارائه می‌کند که به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از یک بازار بسیار شلوغ متمایز شود. از طراحی وبسایت سفارشی،  SEO مبتکرانه تا طراحی های گرافیکی جذاب، همه جنبه های بازاریابی دیجیتال را زیر یک سقف پوشش می دهیم.
وقتی با گروه بازارپردازی شطرنج کار می‌کنید، می‌خواهیم ما را به‌عنوان بخشی از تیم خود در نظر بگیرید، نه یک آژانس بازاریابی که کار خود را به برون‌سپاری کردید . این تجارت و برند شماست، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به اهداف بازاریابی دیجیتال خود برسید.

 

اهمیت کمپین های دیجیتال مارکتینگ

در طراحی و اجرای یک کمپین فروش هدف ما افزایش میزان تعامل مخاطبان با برند، خدمات و محصولات و در نهایت اثرگذاری بر ذهن مخاطبان است که توسط رسانه های مختلف انجام می گیرد. در کمپین فروش برنامه ریزی ما متمرکز بر افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است. این امر زمانی منجر به نتیجه می شود که ما از همه ابزارهای در دسترس برای انتشار بهره بگیریم. همچنین کمپین ها اهداف دیگری را می توانند دنبال کنند که از جمله آن می توان به کمپین های تخفیف محور و کمپین های جایزه محور اشاره نمود.
نگران هیچ چیز نباشید! ما در گروه بازارپردازی شطرنج به شما در تعیین هدف و اجرای یک کمپین دیجیتالی کمک خواهیم کرد.

تعیین بودجه کمپین دیجیتالی

در زمینه اجرای یک کمپین دیجیتالی، قبل از هر چیزی لازم است تا بودجه مناسب آن تعیین گردد. شکی نیست که از لحاظ هزینه ای، کمپین دیجیتالی از جمله ارزانترین کمپین ها می باشد اما در هر صورت باید برآورد بودجه در حین طرح ریزی و تدارک کمپین دیجیتالی انجام گیرد.

 

تعریف پرسونای مشتری

پرسونایی ارزشمند و ایده ال است که به قلب اهداف اصلی مشتری نفوذ کند و پایه و اساس استراتژی کمپین دیجیتالی شما باشد.  با شناخت اهداف و چالش‌هایی که در مارکتینگ خود با آن ها مواجه هستید، می‌توانید گام به گام به صورت زیر پیش بروید:
قالب های عمده ای که می‌توانید از آنها در قالب عنوان اصلی جهت تولید محتوا برای کمپین خود استفاده کنید.کلمات کلیدی اصلی که تاثیرگذاری محتوای شما را تقویت می‌کنند.
دقت در انتخاب کانال ها(توئیتر، ppc و…)، به سادگی می توانید یک ایده بکر برای کمپین های دیجیتال خود را با انتخاب کانال اشتباه تباه کنید. این یک اشتباه ساده در فرایند بازاریابی دیجیتال می باشد. اما در صورتی که شناخت دقیقی از اهداف و مخاطبان خود داشته باشید به درستی می توانید بر این مشکل غلبه کنید.

 

تولید محتوا

پس از تهیه هدف، استراتژی و پرسونای مشتری، لازم است تا به سراغ محتوای مورد نظر خود برویم. تولید محتوای کمپین های بازاریابی دیجیتال به سه دسته تقسیم می شوند:

محتوای آگاهی از برند
محتوای تبدیلی
محتوای پرورش

هر یک از دسته بندی های بالا مخاطبین خاص خود را دارد و ضروری است که برای تعامل بهتر با هر دسته به تولید محتوای همان دسته بندی بپردازیم.
در محتوای آگاهی از برند لازم است تا بر این اساس پیش برویم که این محتوا توسط چه کسی به اشتراک گذاشته می شود.
محتوای تبدیلی باید پاسخگوی چالش هایی که پرسونای شما مواجه می گردد باشد. چنانچه ارزش ایجاد ‌نمی کند پس نباید به عنوان یک استراتژی ترفیعی از آن استفاده نمایید.
و اما محتوای پرورشی با این عنوان طراحی می گردد که یاری رسان، موثر و مناسب و ایده آل برای مخاطبان شما مناسب و ایده آل باشد.

 و اما راهکار؟

پیداست با وجود بازار داغ حوزه مارکتینگ دیجیتال شرایط برای یافتن مسیر مطمین جهت دستیابی به نتیجه دشوار شده است. ما شاهد ورود عبارات جدید نظیر هک رشد، پرفورمنس مارکتینگ و … به حوزه بازاریابی هستیم که باعث می شود مخاطبان بیش از پیش سر در گم شوند.
می دانیم که هیچ روشی در بازاریابی بدون وجود استراتژی مشخص نتیجه بخش نخواهد بود پس ما به مشتریان خود همواره توصیه می کنیم قبل از هر کاری به تدوین استراتژی اجرای کمپین دقت کنند. وجود استراتژی باعث ایجاد قابلیت اطمینان بیشتر در نتیجه خواهد شد. همچنین تلاش می کنیم تا از موثرترین روش های روز بازاریابی متناسب با کسب و کار شما بهره ببریم و یک کمپین جذاب را برای شما تدارک ببینیم.

 

 

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.