کپی رایت 
 
وکپی‌نویسی خلاقانه برای تعامل، اطلاع‌رسانی و سرگرمی مشتریان خود

کاری که ما انجام میدیم؟

ایجاد محتوا
کپی رایتینگ
عکاسی
ویدئو
حسابرسی محتوا

 خدمات کپی رایتینگ

هر آنچه را که می فروشید، عرضه می کنید یا تولید می کنید، چه فروشگاه‌های زنجیره ای داشته باشید یا یک استارت آپ جدید، برای برقراری ارتباط به کلمات نیاز دارید. خدمات کپی رایتینگ ما می تواند در این زمینه به شما کمک کند.
کلماتی که در فضاهای دیجیتال خود به کار می برید می توانند کسب و کار شما را شکست دهند. کلمات شما چه هستید یا چه می کنید و چرا انجام می دهید را روایت می کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که کلمات شما به جای اینکه صرفا گفته شود، یک مکالمه تعاملی را با مشتریانتان آغاز می کند.
همانطور که تیم طراحی و ساخت ما فضاهای آنلاین سفارشی را برای به نمایش گذاشتن برند شما ایجاد می کند، تیم ما از کپی رایترهای با تجربه و حرفه‌ای یک کپی جذاب برای اطلاع رسانی و مشارکت آنها ایجاد می کند. ما مطمئن می شویم نسخه ای که برای شما می نویسیم از دستورالعمل های برند و لحن صدای شما پیروی می کند و حضور آنلاین شما را افزایش می دهد.

چرا به یک کپی رایتر نیاز دارم؟

شاید قبلا هرگز به استفاده از یک کپی رایتر حرفه‌ای فکر نکرده باشید، اما قبل از اینکه ساعت‌ها تلاش کنید تا کلمات مناسب برای فروش شرکت خود را پیدا کنید، با ما صحبت کنید. ما می‌توانیم شما را با عضو مناسب تیم کپی‌نویسی که مهارت‌ها و تجربه‌اش مطابق با نیازهای شما باشد، مطابقت دهیم.

کپی وب، وبلاگ و مقاله نویسی

کپی رایترهای ما تجربه گسترده و متنوعی در نوشتن محتوای جذاب برای طیف وسیعی از مشاغل و اهداف دارند.
آنها یک نسخه آموزنده و جلب توجه برای استفاده‌های مختلف از جمله صفحات وب سایت، پست‌های وبلاگ، مقالات صنعت محور و مطالعات موردی ایجاد می کنند. آنها همچنین می‌توانند در نوشتن کپی فهرست‌های محصول، راهنمای تحویل و بازگشت و خط‌مشی‌های شرکت کمک کنند.

مشتریان خود را درگیر و الهام بخش کنید

تیم کپی‌رایترهای ما با کار به صورت مختصر و با استفاده از مهارت‌های تحقیقاتی عالی، می‌توانند به شما نشان دهند که چگونه کلمات مناسب ارائه‌شده به روش صحیح می‌تواند داستان شما را بفروشد، مشتریان شما را الهام بخشد و مخاطبان شما را درگیر کند.
مانند تمام پروژه های ما، ما توسط شما رهبری می شویم. اهداف خود را به ما بگویید و ما کلمات و راه حل‌های وب را برای ارائه آنها پیدا خواهیم کرد.

خدمات کپی رایتینگ سئو

یک وب سایت زیبا، صفحات تجارت الکترونیکی ماهرانه طراحی شده، محتوای عکاسی و ویدیویی خیره کننده همگی عالی هستند، اما اگر سایت شما پیدا نشود، هیچ یک از آنها به دست مشتریان شما نخواهد رسید. به همین دلیل است که تمام کارهای طراحی، ساخت و محتوای ما از جمله کپی رایتینگ ما به سمت ارائه نتایج برتر SEO طراحی شده است.
نویسندگان ما محتوای غنی از کلمات کلیدی را گرد هم می آورند که در همه زمینه ها ارائه می شود. توجه بیننده خود را جلب کنید، اطلاعات مورد نیاز خود را به طور خلاصه به آنها بدهید و اقدامات مورد نظر خود را طلب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا از طریق فرم آنلاین پیام بگذارید.
ما در شطرنج به ایجاد وب‌سایت‌ها و محتوایی که موتورهای جستجو به آن پاسخ می‌دهند افتخار می‌کنیم. ما به طور مداوم محتوای صفحه شما و هر کمپین کلمات کلیدی را که برای شما اجرا می کنیم نظارت می کنیم تا مطمئن شویم که بازده قابل توجهی از سرمایه خود دریافت می کنید.

 فرایند

امروز با ما تماس بگیرید تا با یکی از اعضای تیم در مورد خدمات حرفه‌ای و مقرون به صرفه ما در زمینه کپی رایتینگ صحبت کنید. کلمات مناسب می توانند دنیایی از تفاوت را در سایت شما و نحوه درک مشتریان از شما ایجاد کنند. ما از تجربه می دانیم که ارزش زمان و سرمایه گذاری شما را دارد.

پژوهش

بخشی از مرحله برنامه ریزی اولیه ما تحقیقات دقیق در مورد شرکت شما، صنعت شما، رقبای شما و محتوای موجود شما است که شامل هر سایت، رسانه اجتماعی یا کار طراحی شما می شود. نویسندگان ما به هر سندی که دارای لحن صدایی است که می خواهید از آن تقلید کنید، نگاه می کنند.

برنامه ریزی

با فهرست کلمات کلیدی تولید شده از تحقیقات اولیه، طراحان و کپی‌نویسان ما می‌توانند نقشه سایت را با تفکیک محتوا و کپی مورد نیاز برای هر صفحه شروع کنند.

نوشتن

ممکن است لازم باشد نویسنده‌ای که روی محتوای شما کار می‌کند قبل از نوشتن نسخه شما برای تحقیقات عمیق‌تر با شما صحبت کند. این برای جلوگیری از هرگونه خطا یا حذف غیرضروری است که بر موفقیت پروژه شما تأثیر می گذارد.

بازخورد و نظرات

پس از پیش‌نویس اولیه، فرصتی خواهید داشت که در مورد کار بازخورد داشته باشید و هر تغییری را که می‌خواهید ایجاد کنید، پرچم‌گذاری کنید.

امضای نهایی

پس از هرگونه بررسی و اصلاح، محتوای سایت خود را امضا می کنید و هر کار ساخت و عملکرد اضافی را می توان پیاده سازی کرد.

ارزیابی و تکامل

هر چیزی که برای مدت طولانی راکد بماند، مخاطب خود را درگیر نخواهد کرد. به همین دلیل است که ما به دنبال بررسی واکنش مشتری نسبت به کپی شما هستیم و هر از گاهی محتوای شما را تازه می کنیم. این رویکرد همچنین به نتایج SEO شما کمک می کند تا موتورهای جستجو محتوای جدید را تشخیص دهند و شما را در رتبه های بالاتر بالا ببرند.

فقط نوشتن است کسی نمیتونه انجامش بده؟

نوشتن یک کپی هوشمندانه و سریع برای جلب توجه دیگران و ترغیب او به انجام کاری خاص تنها نیمی از کار است. نوشتن برای وب به چیزی بیش از کنار هم قرار دادن کلمات نیاز دارد. تحقیق در مورد کلمات کلیدی، عبارات و راه های منحصر به فرد ساختن محتوا یکی از اولین موانعی است که باید بر آن غلبه کنید. بعد از آن ساخت صفحات فرود مرتبط در وب سایت شما است که می تواند برای پیوند داخلی استفاده شود.
به عنوان بخشی از به روز رسانی اخیر توسط گوگل، بک لینک به سایت‌های قدرتمند، شانس بالایی برای صعود به بالای SERP ها خواهند داشت. این بدان معناست که پیوند خارجی به صفحات معتبر بسیار مهم است. بسیاری از فاکتورهای دیگر وجود دارد که باید از نقطه نظر سئو در نظر گرفته شوند، مانند هدر، طول پاراگراف و طول جمله. همه اینها در کنار هم چیزی است که نوشتن برای وب را دشوار می کند. بدون دانش صحیح سئو و استعداد طبیعی برای نوشتن، پاسخ منفی خواهد بود. همه نمی توانند آن را انجام دهند.
ما تیمی از کپی رایترهای حرفه ای داریم که به طور کامل در کسب و کار شما و اهداف آن غوطه ور می شوند تا بهترین نتایج را به دست آورند. ما شخص مناسب را با پروژه شما تطبیق می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که نسخه معتبر و روانی دریافت می کنید که کار را انجام می دهد.

محتوای …

محتوای تجارت الکترونیک

تبدیل یک بازدیدکننده به مشتری از طریق چندین عامل تعیین کننده به دست می آید. قیمت، در دسترس بودن، بررسی ها و اطلاعات تحویل، همگی در ایجاد فروش نقش دارند. اما این توضیحات محصول است که بیشترین وزن را در هنگام فروش دارد. کپی رایترهای ما بهترین راه را برای توصیف محصول شما بررسی خواهند کرد. محصول شما برای چه کسی است، نکات کلیدی فروش آن، تمام ویژگی های آن و هر نقطه دردناکی که می توان در آن گنجانده شود. این به ما اجازه می دهد تا تعیین کنیم از چه نوع لحنی استفاده کنیم و چه مقدار اطلاعات مورد نیاز است. همه بر افزایش سود شما متمرکز هستند.

محتوای وب سایت

وب سایت شما در نهایت چهره کسب و کار شما، نماینده فروش شما، فروشگاه تجارت الکترونیک و میز اطلاعات شما است. همه 24/7 باز هستند. به همین دلیل محتوای موجود در وب سایت شما باید در عین حال که لحن و اخلاق شرکت شما را حفظ می کند، پیام درست را منتقل کند. کپی رایترهای ما می توانند محتوای هدفمند و جذاب را با بهترین شیوه‌های سئو تولید کنند. ما می‌ توانیم محتوا را در کل وب سایت شما بازنویسی کنیم یا محتوای کاملاً جدیدی برای وب سایت شما ایجاد کنیم.

وبلاگ نویسی

وبلاگ شما فرصتی عالی برای صحبت با مخاطبان و تثبیت خود به عنوان یک مرجع است. این برای به روزرسانی مداوم وب سایت خود با محتوای جدید عالی است. که از منظر سئو ضروری است. تیم ما از کپی‌رایترها و کارشناسان سئو برای ایجاد محتوایی که انتظارات هر دو را برآورده می‌کند، با یکدیگر همکاری می‌کنند. یک مخاطب و موتورهای جستجو کپی رایترهای ما در تحقیق در مورد موضوعات خاص صنعت و تبدیل دانش جدید به پست‌های وبلاگ جذاب و آموزنده تجربه دارند. تیم ما به روندها و اتفاقات در حال ظهور در صنعت شما نگاه می کند تا اطمینان حاصل کند که تجارت شما همیشه از رقبای شما جلوتر است.

دانلودهای دیجیتال

ایجاد یک لیست ایمیل یک راه عالی برای ایجاد سرنخ‌های جدید و تبدیل آنها به خریداران است. با این حال، متقاعد کردن افراد برای ثبت نام در خبرنامه شما می تواند بدون ارائه چیزی در ازای آنها دشوار باشد. ارائه دانلود رایگان راهی عالی برای درخواست از مردم برای ثبت نام در لیست ایمیل شما با محتوای ارزشمند در ازای آن است. با همکاری نزدیک با تیم طراحی گرافیک داخلی خود، می‌توانیم محتوای دانلودی با طراحی زیبا ایجاد کنیم. مانند کتاب‌های الکترونیکی و راهنماها، هر دو درگیر ارائه و اطلاعات.

رسانه های اجتماعی

روزانه بیش از 3 میلیارد نفر از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. این باید بخشی از استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری باشد. عناصر زیادی وجود دارند که باعث موفقیت در رسانه‌های اجتماعی می‌شوند. کلماتی که استفاده می کنید یکی از آنهاست. بسیاری از کسب‌وکارها در دام اشتراک‌گذاری یک پیام در چندین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی می‌افتند. ایجاد چندین بار محتوای منحصر به فرد در یک موضوع می تواند دشوار و زمان بر باشد. تیم ما می‌تواند کلمات مناسب را برای صحبت کردن و تعامل شما با مخاطبانتان به روشی طبیعی پیدا کند.

مقاله نویسی

پست‌های وبلاگ برای بهبود دید شما در موتورهای جستجو و به اشتراک گذاشتن افکار و ایده‌های خود با مخاطبان عالی هستند. با این حال، در برخی موارد ممکن است شرکت شما بخواهد اخبار صنعت را با رویکردی رسمی‌تر به اشتراک بگذارد. تمرکز بر حقایق به جای نظرات شخصی. اینجاست که مقاله نویسی با وبلاگ نویسی متفاوت است. کپی رایترهای ما می توانند از تاکتیک های مشابهی که هنگام نوشتن پست های وبلاگ استفاده می شود استفاده کنند. تفاوت اصلی در سبک نوشتن و لحن صدا است. اجازه دهید با مقالات واقعی و جذاب به شما کمک کنیم تا در صنعت خود به یک مرجع تبدیل شوید.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.