درباره شطرنج

پیرو نیستیم بلکه رهبری میکنیم و این همان چیزیست که به ما توانایی خلاقیت میبخشد

 بازاریابی 

هر آژانس قدرتمندی می تواند روی حل چالش کسب و کار شما تمرکز کند. اما، یک آژانس استراتژیک با شما همکاری می کند تا دلیل واقعی چالش شما را کشف کند، همان دلیلی که مانع رشد تجارت شما می شود.
رویکرد ما در شطرنج، استفاده از همه تاکتیک ها به جهت افزایش فروش و درآمد شماست. تلاش می‌کنیم تا در وهله اول چالش‌های کسب و کارتان را شناسایی کنیم، سپس استراتژی مناسب برای افزایش درآمدتان را بر اساس اصول بنیادین بازاریابی خلق کنیم و در نهایت به ثبات موفقیت‌تان کمک خواهیم کرد.

 تبلیغات

همه چیز تغییر کرده است، ما معتقدیم که تبلیغات به عاملی تعیین کننده در محیط کسب و کار امروز تبدیل شده است. برندهایی که شکوفا می شوند آنهایی هستند که این را درک می کنند و برای مدیریت، جذب و اعمال تغییرات در دنیای اطرافشان طراحی شده اند. اگر نمی خواهید با تغییر هدایت شوید، باید تغییر را رهبری کنید.

در دنیای تغییرات شتابان، آینده یک برند و تجارت را نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد، اما می توان آن را تصور کرد. برندهای امروزی با فناوری‌های جدید، مصرف‌کنندگان توانمند، تغییر نگرش عمومی، رقبای جدید و خیلی چیزهای دیگر رقابت می‌کنند. برای ارتقای برندتان، تبلیغات هدفمند یک پیش نیاز است.

 

 برندینگ

برندینگ (برندسازی) هیچگاه به اندازه امروز گسترده، ماجراجویانه و پر اهمیت نبوده است. امروزه صدای برند می تواند به معنای واقعی کلمه صدای برند باشد. لوگوی برند شما اکنون می تواند هر روز به یک نشان جدید تغییر شکل دهد (شما در گوگل دیده می‌شوید).

فراموش نکنید که برندهای باتجربه همیشه چیزهای با طراوت را خلق می کنند پس با وجود این پارامترهای برند همواره در حال تغییر، باید از منبعی استفاده کنید که می داند چگونه با همه آن‌ها سازگار شود. با این هدف که همگام نباشیم، بلکه رهبری کنیم. اینجاست که ما دیده می‌شویم. ترکیبی جذاب از بینش‌های استراتژیک صحیح با موجی از خلاقیت سخاوتمندانه برای ارائه یک اکوسیستم برند قدرتمند که ارزش شرکت شما را افزایش می‌دهد، به نیروی کار شما انگیزه می‌دهد و عطش مشتریان را برای استفاده محصول شما افزایش می‌دهد.

شطرنج را بشناسید

ما در شطرنج با تجربه و دانش منسجم موفق به کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز در طول مدت فعالیت حرفه‌ای خود شده‌ایم، کیفیت در اجرا، هزینه‌ی مناسب و رعایت زمان‌بندی، مهمترین ویژگی ما در ارائه‌ی خدمات مشتری محور است. کارگروه ارزیابی، طراحی، گرافیک، سناریونویسی، برنامه‌نویسان، کارشناسان شبکه و مشاورین تجارت‌آنلاین و کسب و کار مبتنی بر فناوری‌اطلاعات و ارتباطات در کنار هم سبب تولید خلاقانه‌ترین پروژه‌هایی شده که بی‌تردید، رضایت و خرسندی مشتریان عزیزمان را به‌همراه دارد. شما در همکاری با ما علاوه بر بهره‌مندی از یک روال کار حرفه‌ای با هزینه مناسب، کیفیت بالای دریافت خدمات را با ما تجربه‌ خواهید کرد.

 روند اجرایی شطرنج

1

مشاوره رایگان و شناخت اولیه

2

تعریف اهداف کسب و کار و KPI ها

3

تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی

4

تجزیه و تحلیل مزایای رقابتی

5

شناسایی شکاف‌ها و فرصت‌های اصلی بازاریابی

6

تعریف استراتژی‌های بازاریابی و تاکتیک‌های مورد نیاز برای موفقیت

7

خلق استراتژی بهینه و یک تقویم بازاریابی

8

اجرای طرح استراتژی بازاریابی

9

یادگیری، پایش و بهینه سازی

چرا شطرنج ؟

 • آموزش راهبران خدمات
 • حفظ محرمانگی اطلاعات
 • مستندسازی دقیق و حرفه‌ای
 • بهره‌مندی از پشتیبانی سرویس
 • رعایت اصول مهندسی در طراحی
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • تعیین سیاست‌های مهم امنیتی
 • استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا
 • استفاده از متخصصین مجرب در پیاده‌سازی
 • مشاوره‌ی رایگان قبل و حین ارائه‌ی سرویس
 • پیاده‌سازی بر روی انواع ساختارهای کسب و کار
 • هزینه بسیار مناسبتر نسبت به سایر ارائه‌دهندگان
 • تدوین استانداردهای ارتباط و وفادارسازی مشتریان

برخی از مشتریان ما

تیم تجارت بین الملل شطرنج

علی یادبروقی مدیر عامل و مدیر دپارتمان تحقیقات بازار

علیرضا درخش احمدیمدیر دپارتمان برندینگ و طراحی گرافیک

امیرحسین یادبروقی مدیر دپارتمان فنی و تبلیغات

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.