دیجیتال مارکتینگ

 
یک آژانس خلاق و متخصص در طراحی وب سایت، بازاریابی دیجیتال و طراحی های خلاق

کاری که ما انجام میدیم؟

دیجیتال مارکتینگ
استراتژی دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی محتوایی

خدمات دیجیتال مارکتینگ 

شرکت تجارت بین الملل شطرنج یک رسانه خبره، آژانس طراحی و دیجیتال مارکتینگ است که استراتژی‌های جامع بازاریابی دیجیتال و محتوای خلاقانه ارائه می‌دهد تا به کسب‌وکار شما کمک کند که از دیگران متمایز شوید.
ما در همه شاخه های دیجیتال، از طراحی وب  واکنشگرا، طراحی های گرافیکی جذاب،تا فیلمبرداری خلاقانه تخصص داریم. ما می‌توانیم با طرح یک استراتژی بازاریابی دیجیتال سفارشی برای رفع نیازهای خاص کسب‌وکار شما، متشکل از یک یا ترکیبی از خدمات ذکر شده در زیر کمک کنیم.

محتوای خلاقانه و تحلیلی

هر کاری که ما در شطرنج انجام می دهیم بر اساس داده های تحلیلی واقعی و برنامه ریزی استراتژیک است.  از وبلاگ‌نویسی خلاقانه تا تبلیغات پولی، از یک علم دقیق در پشت همه تلاش‌های بازاریابی دیجیتال خود استفاده می‌کنیم. و ما به طور مداوم روش ها و دانش خود را مطابق با الگوریتم های همیشه در حال تغییر دنیای دیجیتال به روز می کنیم تا همچنان به مشتریان خود کمک کنیم تا یک قدم جلوتر از رقبای خود باقی بمانند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ سفارشی

شرکت تجارت بین الملل شطرنج  یک رسانه خبره، آژانس طراحی و بازاریابی دیجیتال است که استراتژی‌های جامع بازاریابی دیجیتال و محتوای خلاقانه ارائه می‌دهد تا به کسب‌وکار شما کمک کند که از دیگران متمایز شوید.
ما در همه شاخه های دیجیتال، از طراحی وب  واکنشگرا، طراحی های گرافیکی جذاب،تا فیلمبرداری خلاقانه تخصص داریم. ما می‌توانیم با طرح یک استراتژی بازاریابی دیجیتال سفارشی برای رفع نیازهای خاص کسب‌وکار شما، متشکل از یک یا ترکیبی از خدمات ذکر شده در زیر کمک کنیم.

چرا باید یک آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاز دارم؟

با ادامه دیجیتالی شدن بیشتر جهان، کسب و کارها دیگر نمی توانند به تکنیک های بازاریابی قدیمی اعتماد کنند. همه چیز از یک وب سایت واکنش گرا گرفته تا حضور فعال در رسانه های اجتماعی بخش کلیدی هر استراتژی بازاریابی است. وقتی با یک آژانس بازاریابی دیجیتال مانند گروه بازارپردازی شطرنج کار می‌کنید، تیم گسترده‌ای از متخصصان و منابع بی‌پایانی برای کمک به شما در دستیابی به مشتریان جدید و کسب و کسب و کار جدید خواهید داشت.

کاری که ما انجام میدیم؟

در عصر دیجیتال که بازاریابی سنتی به اندازه گذشته موثر نیست، حضور آنلاین برای موفقیت هر کسب و کاری بسیار مهم است. استفاده از تاکتیک‌هایی که توسط داده‌ها، الگوریتم‌ها و محتوا هدایت می‌شوند، می‌تواند شما را سر در گم کند که  از کجا شروع کنید دقیقا در همین نقطس که ما وارد می شویم.
شرکت تجارت بین الملل شطرنج طیف وسیعی از خدمات خلاقانه را ارائه می‌کند که به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از یک بازار بسیار شلوغ متمایز شود. از طراحی وبسایت سفارشی،  SEO مبتکرانه تا طراحی های گرافیکی جذاب، همه جنبه های بازاریابی دیجیتال را زیر یک سقف پوشش می دهیم.
وقتی با تجارت بین الملل شطرنج کار می‌کنید، می‌خواهیم ما را به‌عنوان بخشی از تیم خود در نظر بگیرید، نه یک آژانس بازاریابی که کار خود را به برون‌سپاری کردید . این تجارت و برند شماست، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به اهداف بازاریابی دیجیتال خود برسید.

 

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال گسترده، قلب تمام تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شماست. این چشم انداز، اهداف و فرصت های شما را هم برای کسب و کار و هم برای مشتریان مشخص می کند. بدون وجود یک استراتژی جامع، تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال شما به سرعت متوقف می شود.
زمانی که به نقشه راه برای کمک به کسب و کارتان و پیشبرد بهترین شیوه های بازاریابی نیاز دارید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم. تیم ما تجربه زیادی در ایجاد استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای نوپا و شرکت های بزرگ دارد.
همه استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال ما کاملاً سفارشی هستند و با برند، صنعت و اهداف و چشم‌انداز فردی شما مطابقت دارند. ما به مشتریان، رقبا و محتوای فعلی شما نگاه می کنیم تا ارزیابی کنیم که چگونه می توانیم به پیشرفت کسب و کار شما و جذب سرنخ های جدید کمک کنیم.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی تولید اطلاعات در قالب های مختلف است که برای مخاطب هدف شما مرتبط، سازگار و ارزشمند باشد. اگرچه بازاریابی محتوایی یک ابزار عالی برای افزایش فروش است، اما هدف کلی بسیار عمیق تر از سود است. در این مورد توجه بر روی تعامل با مخاطبان خود در سطح شخصی، افزایش آگاهی از برند و ایجاد روابط و تعاملات واقعی است. مصرف کننده مدرن می خواهد روی برندی سرمایه گذاری کند که با آن ارتباط دارد.
ما به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال که دارای خدمات کاملی است ، خدمات بازاریابی محتوایی را با استفاده از طیف متنوعی از رسانه ها ارائه می دهیم. از وبلاگ نویسی و طراحی گرافیک، تا ویدیوهای خلاقانه و موشن گرافیک. تیم ما در ایجاد محتوای گیرا که مخاطبان را جذب می کند متخصص است. هر محتوایی که برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کنیم، مطابق با برند و اخلاق شما خواهد بود، و مطمئن می‌شویم که صدا و پیام شما به گونه‌ای ارائه می‌شود که مخاطبان شما آن را درک کنند و با آن ارتباط برقرار کنند.

 بهینه سازی موتورهای جست و جو

موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ ارائه محتوای با کیفیت، مرتبط و کاربرپسند را به همه کاربران خود در اولویت قرار می دهند. ظاهر شدن در صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) برای موفقیت یک تجارت بسیار مهم است. با توجه به اینکه گوگل به طور مداوم الگوریتم ها و امتیازات رتبه بندی خود را به روز می کند، رقابت برای هر کسب و کاری برای کسب رتبه اول دشوار است. به ما اجازه دهید این کار سخت را برایتان انجام دهیم.
شرکت تجارت بین الملل شطرنج می‌تواند یک ممیزی کامل سئو به شما ارائه دهد و هر مشکلی را که ممکن است مانع از صعود شما به بالای SERP شود، شناسایی کند. پس از شناسایی، می‌توانیم یک استراتژی سئوی هوشمندانه ارائه دهیم. با ترکیب بهینه‌سازی فنی، بهینه‌سازی محتوا و …. ، شروع به دستیابی به مخاطبان گسترده‌تری خواهید کرد. در نهایت ترافیک را به سمت وب سایت و فضاهای دیجیتال شما هدایت می کند.
استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای مدیریت استراتژی سئو به شما امکان می دهد زمان بیشتری را برای تمرکز بر اداره تجارت خود و افزایش تجربه مشتریان خود داشته باشید.

تبلیغات پولی

تبلیغات پولی از تکنیک هایی مانند بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) و پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده می کند. تبلیغات پولی که در طیف وسیعی از پلتفرم‌ها از جمله Google Ads و رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شود، می‌تواند ترافیک مرتبط را به وب‌سایت و فضاهای دیجیتال شما هدایت کند. افزایش آگاهی از برند و محصول، با بازدهی زیاد از نتایج استفاده از تبلیغات پولی است.
به عنوان بخشی از خدمات تبلیغاتی شطرنج ، یک طرح بازاریابی اختصاصی متناسب با کسب و کار و بودجه شما ایجاد می کنیم. تیم بازاریابی در آژانس دیجیتال ما در ایجاد کمپین های هوشمند که نتایج واقعی را ارائه می دهند متخصص هستند.  با گزارش‌ها و نظارت منظم، همیشه می‌دانید که پولتان در کجا خرج می‌شود و سرمایه‌گذاری شما چقدر خوب عمل می‌کند.
اگر به دنبال انجام تبلیغات پولی در برنامه بازاریابی دیجیتال خود هستید اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید. ما تبلیغات جستجوی پولی موفقی را در Google، Facebook، YouTube، Twitter، Instagram و LinkedIn ارائه کرده‌ایم.

شبکه های اجتماعی

بیش از نیمی از جمعیت ایران  هر ماه حداقل از یک پلتفرم شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، به طوری که این رقم بیش از 42  میلیون نفر است. شبکه های اجتماعی به یک جزء ضروری برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق تبدیل شده‌اند و اگر کسب‌وکار شما از این پلتفرم‌ها با پتانسیل کامل خود استفاده نکند، در خطر عقب افتادن از رقبا قرار می‌گیرد.
شرکت تجارت بین الملل شطرنج با استفاده از ترکیبی از تحقیقات کامل و تحلیلی و ایجاد محتوای جذاب، آگاهی از برند شما را افزایش داده و دنبال کنندگان را به مشتریان وفا دار  و مادام العمر تبدیل خواهد کرد.
آژانس دیجیتال مارکتینگ ما در تمامی بخش‌های رسانه ای، از طراحان گرافیک گرفته تا عکاسان با تجربه و تولیدکنندگان محتوا را دارد. چه به محتوای ثابتی نیاز داشته باشید که در اینستاگرام، توییتر، لینکدین و فیسبوک منتشر شود، یا اگر بخواهید یک کانال یوتیوب پر بازدید را برای شما مدیریت کنیم ، ما تخصص لازم را برای کمک به موفقیت شما داریم.

کپی رایتینگ

یافتن کلمات مناسب برای انتقال پیام و فروش محصول و خدمات کسب و کارتان می تواند کاری طاقت فرسا باشد. مراقب باشید چه کلماتی که در فضاهای دیجیتال خود به کار می برید ، زیرا به کاربردن آن ها به شکل نادرست می توانند به کسب و کار شما لطمه وارد کند. تیم کپی رایتر ما در فرموله کردن محتوای جذابی که الهام بخش مخاطبان شما باشد، متخصص است.
کپی رایتینگ برای وبسایت فراتر از کنار هم قرار دادن کلمات است و قطع هنر و تخصصی  در پشت آن نهفته است. جلب توجه مخاطبان تنها بخشی از فرآیند است. گنجاندن تعدادی از تاکتیک‌های SEO در کپی برای دستیابی به مخاطبان هدف بسیار مهم است.
کپی رایترهای ما با تیم بازاریابی همکاری می کنند تا بفهمند مخاطبان شما کجا هستند، با چه محتوایی درگیر هستند و از چه کلمات کلیدی برای کشف صنعت شما استفاده می کنند. ما از متن صفحه خدمات شما تا پست های وبلاگ شما، با ترکیب تاکتیک های سئو و با کپی هوشمندانه، شانس شما را برای یافتن در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ را افزایش می دهیم. بگذارید آژانس بازاریابی دیجیتالی باشیم که کلمات مناسب برای فروش کسب و کار شما را پیدا می کند.

طراحی سایت

شرکت تجارت بین الملل شطرنج در طراحی و ساخت وبسایت های زیبا و سفارشی برای همه مشاغل از همه صنایع تخصص دارد. طراحان ما از نزدیک با تیم گرافیکی مجموعه که از استعداد خوبی برخوردار هستند همکاری می کنند تا وبسایت های خیره کننده ای را طراحی کنند که به طور کامل شخصیت و اخلاق منحصر به فرد برند شما را به تصویر بکشد.
البته، طراحی جذاب تنها نیمی از کاری است که انجام می دهیم. هنگام ساختن یک وبسایت از ابتدا دسترسی سریع و عملکرد خوب وبسایت در نظر گرفته می شود. داشتن یک وبسایت کاملاً کارآمد که به همان اندازه ای که به نظر می رسد کارایی داشته باشد، در این عصر بسیار مهم است. اگر وبسایت شما کند کار می کند یا به درستی کار نمی کند، بازدیدکنندگان شما سریعاً آن را ترک می کنند.
به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال، ما درک می کنیم که چقدر برای شما وبسایت مهم است که کسب و کار شما را در روشن ترین حال ممکن منعکس کند. ما همان زمان، دقت و تلاش را برای طراحی وبسایت شما به کار می گیریم که در هنگام ساخت وبسایت خود به کار گرفتیم.

تجارت الکترونیک

یک وبسایت فروشگاهی برای هر کسب ‌و کاری در عصر حاضر ضروری است تا بتواند خواسته‌ها و انتظارات بالای مصرف‌کنندگان مدرن را برآورده کند. چه کالاهای دیجیتالی بفروشید و چه کالاهای فیزیکی، داشتن یک وبسایت فروشگاهی باعث میشود برای مخاطبانتان در هر زمانی و در در هر نقطه از جهان در دسترس باشید.
ما در شرکت تجارت بین الملل شطرنج تیمی مجرب از توسعه دهندگان وب داریم که تجربه گسترده ای در ساخت وبسایت های تجارت الکترونیک دارند و تضمین میکنیم که فروش شما را به حداکثر برسانیم. بخش بسیار مهم سفر مشتری این است که به آنها اجازه می‌دهید از مرحله جست و جو مستقیماً به فرآیند پرداخت برسند.
همه وبسایت‌های فروشگاهی که ایجاد می‌کنیم یک مسیر خرده ‌فروشی هموار برای مشتریان شما فراهم می‌کنند که هم لذت ‌بخش و هم بدون اشکال است. ما سیستم‌های پرداخت آسان را با روش‌های مختلف، برای به حداکثر رساندن فروش راه‌اندازی خواهیم کرد. به‌عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتالی که دارای خدمات کاملی است، تیم ما می‌تواند بهترین تکنیک های سئو را برای یافتن وبسایت فروشگاهی جدید شما توسط مشتریانتان به کار گیرد.

 میزبانی سایت

به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال که دارای خدمات کاملی است ، ما می دانیم که داشتن میزبانی ایمن و قابل اعتماد برای وبسایت چقدر مهم است. وب‌سایتی که مرتباً خراب می‌شود، هک می‌شود یا خیلی کند است، می‌تواند برای برند و کسب‌وکار شما بسیار مضر باشد. شرکت تجارت بین الملل شطرنج میتواند، بهترین میزبانی وبسایت را به شما ارائه دهد تا اطمینان حاصل کنیم که وبسایت شما به طور مداوم در بهترین حالت خود کار می‌کند و به مشتریان شما تجربه‌ای روان و لذت ‌بخش می‌دهد.
هک شدن وبسایت یک مشکل بسیار مهم  برای هر کسب و کاری است که وبسایت شمارا از دسترس خارج میکند. خدمات میزبانی وبسایت ما به شما آرامش می دهد که وب سایت شما در برابر هکرها ایمن است. ما نظارت بر امنیت 24 ساعته را ارائه می‌دهیم و به طور مرتب آسیب‌پذیری‌ های امنیتی را اسکن می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هرگز دریچه‌ای برای استفاده هکرها وجود نداشته باشد.
در موارد نادری که وبسایت شما هک بشود یا به هر دلیلی از کار بیفتد، ما به راحتی می توانیم وبسایت شما را بازیابی کرده و با پشتیبان گیری خودکار خود، آن را به حالت عادی برگردانیم. هر وب سایتی که ما میزبانی می کنیم دارای پشتیبان گیری منظم خودکار است که به طور ایمن در فضای ابری ذخیره می شود. 

 طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی بیش از طراحی یک لوگو برای کسب و کار شماست، بلکه راهی برای برقراری ارتباط با مخاطبان از طریق استفاده از تصاویر بصری جذاب و طراحی استراتژیک است. طراحی گرافیکی موفق به افراد کمک می‌کند تا کسب‌وکار شما را از کسب‌وکار های دیگر متمایز کند، ارزش‌ها و اخلاق شرکت شما را منعکس میکند  و حس اعتماد را در بین مخاطبان ایجاد میکند.
طراحان گرافیک ما می توانند از برند موجود شما برای ایجاد رسانه دیجیتالی خیره کننده در راستای شخصیت فعلی شرکت شما استفاده کنند. یا زمانی که نیاز به یک هویت برند دارید که از ابتدا ایجاد بشود ، طراحان گرافیک خلاق ما آماده هستند تا ارزش شرکت شما را افزایش دهند. از لوگوها و اینفوگرافیک ها تا کارت ویزیت و بروشورها را برای شما طراحی میکنن.، تیم طراحان گرافیک ما تجربه گسترده ای در تولید محتوا برای رسانه های دیجیتال و سنتی دارند.

عکاسی

هنگامی که به عکاسی حرفه ای برای وب سایت، رسانه های اجتماعی، چاپ سنتی یا هر گونه مطالب بازاریابی دیگر نیاز دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. آژانس دیجیتال مارکتینگ ما عکاسان حرفه ای باتجربه ای دارد که محتوای بصری قدرتمندی را برای طیف گسترده ای از انواع صنعت ایجاد کرده اند. ما اینجا هستیم تا به تقویت برند شما کمک بکنیم.
ما می دانیم که بودجه ها در بین مشاغل متفاوت است، این بدان معنا نیست که شما باید به تصاویر متوسط ​​بسنده کنید. ما در شرکت تجارت بین الملل شطرنج به مجموعه عظیمی از تصاویر استوک با کیفیت بالا با محتوای انبوهی که برای همه صنایع و اهداف مناسب است دسترسی داریم. تیم ما با دقت عکس‌ها را از میان میلیون‌ها تصویر استوک انتخاب می‌کند تا عکس‌هایی را پیدا کند که کاملاً مطابق با تجارت شما باشد.

 فیلم برداری

محتوای بصری جذاب و حرفه ای یکی از جنبه های اساسی هر استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق است. در شرکت تجارت بین الملل شطرنج ، ما فیلمبرداران خبره ای داریم که می توانند با استفاده از نرم افزارها و تجهیزات پیشرفته، فیلم و موشن گرافیک خارق العاده ایجاد کنند.
با طیف وسیعی از دپارتمان‌ها در آژانس بازاریابی دیجیتال ما، توانایی ارائه پروژه شما را از اسکریپت به صفحه نمایش داریم. اگر ویدیو یک مورد  بازاریابی جدید برای کسب و کار شما است، ما این تخصص را داریم که محتوای شما را به صورت آنلاین به صورت استراتژیک توزیع کنیم و به شما کمک کنیم مخاطبان جدیدی را به دست آورید.
با توجه به اینکه یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ در وب است هیچ زمانی بهتر از این نیست که ویدیو را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید و از مزایای حاصل از این کار بهره ببرید.

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.