سئو
خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو یا به عبارتی Search Engine Optimization 

خدمات سئو

یک استراتژی جامع سئو، رویکردی ظریف و سفارشی را برای بهینه سازی فنی و محتوایی، ترکیب میکند. به عنوان یک آژانس بازارپردازی، گروه شطرنج (Dimach) دارای اعضای تیم متخصصی است که در هریک از این زمینه های ضروری و مورد نیاز تخصص دارند. ما وب سایت هایی ایجاد میکنیم که رتبه خوبی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP یا Search Engine Result Pages)  قرار دارند و ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کنند. این هدایت درست مشتری ، منجر به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان واقعی ، متعهد و درنتیجه افزایش فروش می شود.

سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو فرآیندی است که باعث می شود سایت شما و محتوای آن برای الگوریتم های اصلی سازنده تمام موتورهای جستجوی جهان ،  قابل مشاهده تر، مرتبط تر و جذاب تر شود.
با بهینه سازی اصولی هر جنبه از سایت خود برای صحبت با هر موتور جستجو، رتبه بندی بهتر، نتایج ارگانیک تر و افزایش ترافیک صفحات خود را تضمین خواهید کرد. اگرچه گزینه‌های جستجوی «تبلیغات پولی» بخشی منظم از بسیاری از کمپین‌های دیجیتال هستند، ابتدا باید مطمئن می‌شویم که سایت شما به تنهایی در اوج عملکرد خود کار می‌کند و سپس به سراغ «تبلیغات پولی» برویم.
اولین کلید موفقیت، حصول اطمینان از اینکه وب سایت شما دارای محتوای مفید و تولید شده در صفحات خود است. بسیاری از موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، اهمیت بسیاری برای ارزیابی محتوای با کیفیت و کاربرپسند قائل هستند و این نگرش در موتورهای جستجو روز به روز در حال افزایش است. این بدان معناست که همه چیز در سایت شما باید ارزشمند باشد و کاملاً برای وب و نمایش اصولی به مخاطب وبسایت چیده شده باشد.

 

برای اینکه وب سایت شما ارگانیک ترین ترافیک را دریافت کند، باید نیازهای بزرگترین، بهترین و پویاترین موتورهای جستجو را برآورده کند. باید به خوبی طراحی شود، مطابق با نیازهای شما باشد و بدون هیچ گونه محدودیت کاربری ساخته شود. از همه مهم‌تر، باید ارزش‌ها و یکپارچگی که گوگل، یاهو و بینگ برای ارتباط گرفتن لازم دارند را داشته باشد.

همه این اجزای حیاتی را با هم ترکیب کنید و آنها ترکیب دیجیتالی بهینه را برای افزایش رتبه شما در صفحات نتایج هر موتور جستجو ایجاد می کنند. با همکاری با تیم ما و پیروی از راهنمایی های متخصص ما، می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما هوشمندتر کار می کند، به مشتریان خدمت مناسب را ارائه می دهد و از هرگونه مجازات الگوریتمی که می تواند ارزش سایت شما را کاهش دهد و باعث سقوط آن در SERP ها شود، اجتناب کند.

 

ممیزی جامع سئو

اولین گام همیشه یک ممیزی کامل سئو است تا تیم ما بتواند هر مشکلی را که تأثیر منفی بر صعود شما به بالای SERP دارد، شناسایی کند.
با کاوش عمیق در تمام عناصر سایت فعلی و عملکرد آن، می‌توانیم آنچه را که موتورهای جستجو می‌بینند ببینیم و قسمت هایی که به وضوح بهبود لازم دارند را مشخص کنیم.
موتورهای جستجو با خزیدن و فهرست کردن تک تک تصاویر و محتوای هر صفحه از سایت شما کار می کنند. رویکرد آنها ارزش گذاری نسبی مطالب شما را برای عبارات کلیدی جستجو است. در نتیجه لینک های شکسته (Broken link) و محتواهای قدیمی  از نقاط حساس مورد بررسی این رویکرد می تواند باشد.
ما گزارش مفصلی را برای شما گردآوری می کنیم که عناصری مختلف سایت را که به خوبی کار می کنند، حوزه هایی از سایت که هنوز مشکل دارند و تغییراتی را که برای بهینه سازی حضور آنلاین شما در صفحات وب لازم است را ترسیم می کنیم. ما از دستورالعمل‌های وب‌مستر Google به‌عنوان پایه‌ای برای توصیه‌های خود استفاده می‌کنیم و چون متعهد به ابهام‌زدایی از صنعت خود هستیم، همیشه درباره معنای همه چیز و تأثیر هر تغییری با شما صحبت خواهیم کرد.

تیم ما مدت‌هاست که در دنیای در حال تحول SEO کار می‌کند و این به ما این امکان را می‌دهد تا استراتژی خود را کامل کنیم، به سرعت با تغییرات در روندها سازگار شویم و با مارک‌ها و مشاغل کلیدی در سایت‌های بزرگ و پیچیده کار کنیم. ما از نتایج مثبتی که حتی کوچک ترین تغییرات می تواند بر عملکرد یک سایت داشته باشد، آگاهیم. در تجارت بین الملل شطرنج (DIMACH) می‌توانیم ساختارهای سایت را از ابتدا با استفاده از تجزیه و تحلیل بهینه کنیم تا دید و ترافیک بیشتری را ارائه دهیم.
ممیزی های سئو ما کاملاً جامع هستند و به تمام اطلاعات قابل مشاهده، پنهان و فنی سایت شما نگاه می کنند. هنگامی که ممیزی کامل شد، گزارشی شامل همه نتایج و داده‌های مورد نیاز در قالبی آسان برای درک ، ارائه می‌دهیم.
بسته به محدوده پروژه شما، خدمات پشتیبانی SEO ارائه شده توسط تیم ما می تواند به کارکنان وب داخلی شما کمک کند تا تغییرات اساسی را انجام دهند. یا اگر نیاز به بازسازی باشد، طراحان و توسعه دهندگان ما می توانند بلافاصله با استفاده از تمام داده های جمع آوری شده شروع به ایجاد سایت جدید شما از ابتدا کنند.

 E-A-T چیست و چرا مهم است؟

یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل تاکید بر تخصص، اعتبار و اعتماد (یا E-A-T)است. بر همین اساس این3 مورد از مهم‌ترین عوامل برای رتبه‌بندی کیفیت صفحه است. در زیر E-A-T را برای شما تقسیم کرده ایم تا بتوانید این رویکرد را برای تجزیه و تحلیل ارتباط و اعتبار وب سایت ها درک کنید. E-A-T به همه مشاغل مرتبط نیست، اما درک آن و نحوه استفاده از آن برای ارزیابی سایت ها ممکن است به شما در قالب بندی و برنامه ریزی محتوای وب سایت کمک کند.

تجربه و تخصص

در هر شغلی که هستید، مهم است که نشان دهید که می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید و به عنوان یک “متخصص در زمینه خود” قابل مشاهده باشید. اگرچه تخصص ممکن است برای همه سایت‌ها حیاتی نباشد، اما برای سایت‌هایی مانند وب‌سایت‌های پزشکی، فنی، مالی یا حقوقی بسیار مهم است. داشتن تخصص به این معنی است که شما توانایی ایجاد محتوای اصلی (Main Content یا همان MC) با ارزش و روشنی را برای وب سایت خود دارید که برای کاربر نهایی شما مفید و ارزشمند است.

اعتبار

هنگامی که محتوای تخصصی را در سایت خود تولید و به اشتراک می گذارید، باید شواهدی را نشان دهید که در موضوع یا رشته خود صاحب اختیار هستید. شما می توانید این کار را با نشان دادن تخصص خود یا تخصص خالق محتوای اصلی یا توسعه سایت خود به عنوان یک مرکز اطلاعاتی قابل اعتماد انجام دهید. علاوه بر داشتن اعتبار یا صلاحیت های لازم ، عناصر ارزشمند دیگری مانند نظرات و توصیفات بازدیدکنندگان یا مشتریان، درک مردم از شما را به طور تصاعدی افزایش می دهد.

امانت داری

همه چیز در مورد وب سایت شما باید به بازدیدکنندگان کمک کند تا به شما، تجارت و محصولات یا خدمات شما اعتماد کنند. همانطور که قبلاً این را می توان از نظرات یا نظرات مشتریان آشکار کرد، اما باید در محتوایی که برای پر کردن سایت خود استفاده می کنید نیز بدرخشد. اگر یک سایت تجارت الکترونیک دارید و به پرداخت های آنلاین متکی هستید، اعتماد از اهمیت بیشتری برخوردار است. گواهی SSL که به مشتریان اطمینان می‌دهد پرداخت‌ها ایمن هستند، یکی از فاکتورهای برتر رتبه‌بندی گوگل است، بنابراین اضافه کردن آن باید اولویت اول شما باشد.

چرا به یک شرکت با  تخصص سئو نیاز دارید؟

تحقیق و کشف(R & D)

برای ارائه راه حل کامل وب که اهداف تجاری منحصر به فرد شما را برآورده می کند، باید همه چیز را در مورد شرکت شما و همه اهداف و اهداف وب سایت شما بدانیم. در شروع هر پروژه، ما یک دوره تحقیقاتی عمیق را آغاز می کنیم که ممیزی دقیق از وضعیت فعلی شما، هر رقبا و پایگاه مخاطب مورد نظر شما را ارائه می دهد.

نتایج ارگانیک و مشتریان واقعی

تنظیم دقیق سئو سایت به این معنی است که شما به رتبه بندی بهتر، نتایج جستجوی ارگانیک تری دست خواهید یافت و به مشتریان واقعی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند دسترسی خواهید داشت. به‌عنوان یک آژانس دیجیتال خدمات کامل، می‌توانیم به شما در ایجاد یک استراتژی بازاریابی که شامل گزینه‌های جستجوی پولی است کمک کنیم، اما همیشه ابتدا سئوی ارگانیک ضروری شما را کامل می‌کنیم.

متخصص سئو فنی

سئوی فنی به این موضوع می پردازد که چگونه موتورهای جستجو می توانند صفحات وب سایت شما را ایندکس کنند و همین امر بخش مهمی از فرآیند ساخت استراتژی ما را شامل می شود. هنگامی که ما یک سایت سفارشی ایجاد می کنیم، بهینه سازی موتورهای جستجو را در ساختار طراحی ادغام می کنیم و از مهارت ها و تجربه تیم متخصص خود استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که سایت شما همیشه بهترین عملکرد را منعکس می کند.

بازاریابی محتوا و اینفلوئنسرهای شخص ثالث

از ابداع و ایجاد محتوای جذاب و قابل اشتراک گذاری و روابط عمومی دیجیتال هوشمند گرفته تا جذب وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران مرتبط. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانیم استراتژی‌هایی را پیش بگیریم که عملکرد برتر SEO را ارائه می‌کنند. به عنوان یک آژانس SEO، شرکت تجارت بین الملل شطرنج (DIMACH)  دارای تیمی از متخصصان بازاریابی داخلی است که محتوای عالی را در همه پلتفرم ها برنامه ریزی، منبع و اجرا می کنند.FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.