سئو فنی
 
خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو یا به عبارتی Search Engine Optimization 

 سئو فنی

آیا میتوانید بگویید که آیا کاربران سایت، شما را از راه جستجوهای درست و به راحتی  پیدا میکنند؟ یا به اصطلاح با جستجوهای ارگانیک، مخاطب شما، سایتتان را پیدا میکند؟
اگر اینطور نیست پس مشکلاتی در سایت وجود دارند که بر رتبه بندی شما تاثیر منفی می گذارند. بهینه سازی فنی سئو زیرساخت و پایه و اساس وب سایت شما را محکم می کند که هر جز سایت شما درست و کارآمد نمایش داده می شود. دستیابی به این وضعیت اصولی و درست در ابتدایی ترین مراحل پیاده سازی وب سایت، باعث جلوگیری از مشکلات بعدی پروژه می شود تا شما را راحتتر پیدا کنند. این نتیجه همان تاثیر فوق العاده بر نتایج رتبه بندی سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو است که به یک متخصص با تجربه نیازمند است.

سئو فنی چقدر مهم است؟

خیلی! بدون آن، حتی اگر یک وب‌سایت به طور کامل و کاربردی بارگذاری شده باشد که تجربه کاربری عالی را ارائه می‌دهد، نتایج سئوی شما کاهش می‌یابد. موتورهای جستجو برای کاربران شما اولویت های متفاوتی دارند. چیزی که آنها به عنوان ارزشمند ارزیابی می کنند به طور منظم تغییر می کند و سایت شما باید هر کادر را برای آنها در پشت صحنه و همچنین برای مشتری هدف شما در جلو علامت گذاری کند.
الگوریتم های رتبه بندی برای موتورهای جستجو به خوبی تنظیم شده و پیچیده هستند. آنها به سرعت صدها عنصر را در سراسر سایت شما بررسی می کنند تا تعیین کنند کدام کلمات کلیدی با هر جستجو مطابقت دارند. بهینه سازی فنی سئو هر مشکلی را که سایت شما داشته باشد تصحیح می کند تا ربات های موتور جستجو بتوانند بدون محدودیت در سایت شما بخزند.

سئوی فنی ما چه چیزی را پوشش می دهد؟

بهینه سازی فنی سئو یک اصطلاح جامع است که بررسی ها، تغییرات و عملکردهای مختلف و متنوعی را در بر می گیرد. همه آنها بر عملکرد سئو و موفقیت وب سایت شما تأثیر می گذارند، بنابراین به زبان ساده، همه چیز را پوشش می دهیم!
تیم فنی تجارت بین الملل شطرنج (DIMACH) هر جنبه از سایت شما را از سرعت کلی وب سایت شما و نحوه افزایش آن تا معماری سایت، ساختارهای URL و لینک های داخلی بررسی می کند.
ما همچنین به امنیت سایت، زیر دامنه ها و تغییر مسیرها و هر چیز دیگری که می تواند سایت شما را از پیشرفت دور کند، مد نظر قرار خواهیم داد.

آنچه را که ما سئو می کنیم

بهینه سازی برای خزنده های گوگل

007-target Created with Sketch.

بررسی سرعت خزیدن وب سایت شما یک گام مهم برای اطمینان از اینکه موتورهای جستجو می توانند کل سایت شما را به سرعت و به راحتی بررسی کنند، است. این امر جستجوی اطلاعات مرتبط در مورد ترکیب مورد جستجو را بسیار سریع‌تر می‌کند درنتیجه نیازی نیست که خزنده های گوگل از به اصطلاح «بودجه خزیدن» خود استفاده کنند. مخصوصا اگر سایت شما صفحات زیادی دارد .

بررسی داده های سایت 

examine Created with Sketch.

اولین قدم ما این است که کل وب سایت را با تقلید از رفتار هر موتور جستجو ، مانند خزنده یا همان crawler مورد بررسی قرار دهیم.. این به ما تصویر دقیقی از سایت شما و عملکرد آن می دهد. سپس می‌توانیم داده‌ها را با استفاده از ابزارهای مختلف وب‌مستر تجزیه و تحلیل کنیم تا بفهمیم موتورهای جستجو دقیقاً چگونه سایت شما را می‌بینند و چه خطاهایی را پیدا خواهند کرد.

محتوای کاربری پویا

bar-chart Created with Sketch.

عناصر تعاملی و محتوای پویا برای کاربر یک افزونه عالی برای هر سایتی است. اما در حالی که تجربه کاربر را افزایش می دهد، برای موتورهای جستجو در تلاش برای یافتن اطلاعات مشکلاتی ایجاد می کند. ما می‌توانیم مطمئن شویم که پروتکل‌های نمایه‌سازی صحیح با استفاده از استانداردهای به‌روز وب برای جلوگیری از این امر تنظیم شده‌اند.

رتبه بندی موبایل

وب سایت شما باید سازگار با موبایل باشد زیرا بیش از نیمی از کل ترافیک وب جهانی از دستگاه های تلفن همراه می آید. گوگل سرعت بارگذاری صفحه موبایل را به عنوان معیاری کلیدی در هنگام تعیین رتبه جستجوی وب سایت شما در اولویت قرار می دهد، زیرا 94 درصد از ترافیک جستجوی ارگانیک از گوگل می آید.شرکت تجارت بین الملل شطرنج یا DIMACH با ابزارهای گوگل میزان سازگاری وب سایت شما را ارزیابی می کند و نکاتی را برای بهینه سازی آن به شما ارائه می دهد.

ساختار پیوندهای داخلی وب سایت

یک ساختار پیوند داخلی به خوبی تعریف شده یکی دیگر از مسیرهای ضروری برای خزنده‌های موتورهای جستجو است . حصول اطمینان از اینکه این ساختار به خوبی تعریف شده و کار می‌کند از اهمیت زیادی برخوردار است. در حالی که به ربات ها کمک می کند محتوای جستجوی مرتبط را در سایت شما پیدا کنند، “سلسله مراتب” سایت شما را نیز تعریف می کند . منظور از سلسله مراتب سایت، جریان اعتبار پیوندها در بین وب سایت ها است.

پیکربندی سرور

server Created with Sketch.

یک فرآیند اغلب نادیده گرفته شده اما مهم، پیکربندی سرور و پلت فرم میزبانی وب سایت شما است که ما این مهم را به طور کامل بررسی میکنیم تا مطمئن شویم که بدون خطا است. هر مشکلی می تواند باعث تکراری شدن سایت شما شود که تأثیر منفی بر سئوی شما دارد. ما همچنین نمایه های بک لینک و موقعیت جغرافیایی سرور شما را بررسی خواهیم کرد.

ممیزی جامع سئو

اطمینان از اینکه عناصر منفرد وب‌سایت شما حاوی داده‌های ساختاریافته هستند باعث می‌شود موتورهای جستجو راحت‌تر بدانند به دنبال چه چیزی بگردند. استفاده از واژگان داده های مشترک مانند Schema به توسعه دهندگان کمک می کند تا آخرین تکنیک ها را بدون در نظر گرفتن رمزگذاری مورد استفاده، ترکیب کنند.  در نتیجه وب سایت در لیست های پیشرفته  SERP فعال می شود.

FAQs

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به عنوان بازاریابی آنلاین شناخته می شود، بازاریابی دیجیتال به تمام تلاش های بازاریابی که به صورت دیجیتالی در اینترنت انجام می شود اشاره دارد. استفاده از کانال های دیجیتالی مانند تبلیغات پولی در موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، باعث میشود کسب و کارهای بزرگ و کوچک با مشتریان جدید و فعلی خودارتباط برقرار کند.
در عصر حاضر، بازاریابی دیجیتال یک جزء کاملاً حیاتی از استراتژی تبلیغات یک کسب و کار است. در واقع، این روزها، بازاریابی دیجیتال بسیار رایج است، بیشتر مشتریان انتظار دارند که کسب‌وکارها و سازمان‌ها از قبل در بازار دیجیتال حضور داشته  باشند اگر کسب‌وکار شما هنوز این کار را نکرده است، دیگر زمانی مانند زمان حال وجود ندارد.

سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، بهینه‌سازی موتور جستجو (همچنین به عنوان SEO شناخته می‌شود) فرآیند فنی جهت‌دهی وب‌سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالاتر و دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو است. این بخش مهمی از پیتزای دیجیتال مارکتینگ شما است که می‌تواند ترافیک را افزایش دهد و به ایجاد آگاهی آنلاین از برند کمک کند.

سئو مخفف چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. این یک جزء پیچیده و در عین حال مهم از بازاریابی دیجیتال است که نباید نادیده گرفته شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، استراتژی بازاریابی دیجیتال، اجرای یک استراتژی بازاریابی آنلاین است. مانند بازاریابی سنتی، هدف استراتژی بازاریابی دیجیتال جذب مشتریان جدید و فعلی است. با این حال، برخلاف روش‌های سنتی، استراتژی دیجیتال بر کانال‌های آنلاین مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متکی است.

PPC در بازاریابی دیجیتال چیست؟

PPC مخفف pay-per-click است. این یک نوع تبلیغات اینترنتی موثر است که در آن مشتریان، هر بار که بر روی تبلیغ شما کلیک می کنند، هزینه کمی از حساب شما کم میشود . شما فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک شود. اساسا، PPC راهی برای بازدید از وب سایت شما، علاوه بر هدایت ترافیک ارگانیک است.

سرنخ ها در بازاریابی دیجیتال چیست؟

در بازاریابی دیجیتال، سرنخ درخواستی است که از یک مشتری بالقوه دریافت می کنید. به عنوان مثال، می تواند یک بازدید کننده از وب سایت شما باشد که در خبرنامه شما عضو شده است. سرنخ ها را می توان از طریق ایمیل مارکتینگ، کمپین های رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، چت بات ها و سایر اجزای دیجیتالی مانند محتوای ویدیویی یا یک CTA قوی (تماس برای اقدام) ایجاد کرد.

آیا بازاریابی دیجیتال خوب است؟

زمانی که بازاریابی دیجیتال به درستی اجرا شود، می تواند برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک به طور یکسان بسیار موثر باشد. نسبت به بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است و وقتی به گستردگی اینترنت توجه می کنید، نسبت به اکثر روش های تبلیغاتی کلاسیک دسترسی بیشتری دارد.

دست مزد بازاریابان دیجیتال چقدر است؟

خدماتی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌کنند به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد و در نتیجه، تعیین رقم دقیق در مورد هزینه‌های آن‌ها دشوار است. برای مشخص کردن دقیق هزینه ها ، آژانس های تبلیغاتی باید استراتژی بازاریابی فعلی شما را ارزیابی کنند و دقیقاً آنچه را که کسب و کار شما برای رسیدن به موفقیت در دنیای آنلاین نیاز دارد، مشخص کنند.

آیا دیجیتال مارکتینگ شغل خوبی است؟

اگر به دنبال شغلی هیجان انگیز در یک صنعت پرسرعت در حال رشد هستید، بازاریابی دیجیتال برای شما مناسب است. تعدادی تخصص‌های مختلف در این صنعت وجود دارد که می‌توانید با تخصص پیدا کردن در یکی از آن ها وارد بازار شوید.

برای شروع میتوانید با گروه بازارپردازی شطرنج تماس بگیرید. ما همیشه به دنبال استعداد ها برای جذب نیرو هستیم

چگونه آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

این روزها، کسب و کارهای بیشتری به جای یک تیم بازاریابی داخلی، آژانس بازاریابی دیجیتال را انتخاب می کنند. این به این دلیل است که برون سپاری مدیریت بازاریابی دیجیتال شما می تواند کل فرآیند را ساده کند، در حالی که نگهداری و مدیریت یک تیم بازاریابی داخلی ممکن است دشوار باشد.
با بیان این موضوع، انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند برای بسیاری یک کار پیچیده و طاقت فرسا باشد – بنابراین در ادامه به شما میگوییم که در یک آژانس بازاریابی به دنبال چه چیزی باشید.

نیازهای بازاریابی شرکت خود را ارزیابی کنید 
 برای یافتن یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب، باید بدانید که کسب و کار شما به چه چیزی نیاز دارد. آیا به یک وبسایت جدید نیاز دارید؟ آیا در حال حاضر یک وب سایت دارید اما نیاز به  SEO دارید؟ ارزیابی نیازهای خود به شما این امکان را می دهد که یک آژانس بازاریابی دیجیتالی را پیدا کنید که در مورد نیاز شما متخصص باشد.

تحقیقات خود را انجام دهید 
 برای کمی تحقیق در مورد آنچه نیاز دارید و آژانس های بازاریابی دیجیتالی که در محدوده شما ارائه خدمات میکنند به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید.

آژانسی بیابید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند 
پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال که بتواند نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند و ارزش های آن با ارزش های شما همسو باشد، مهم است.

برخی از مشتریان ما

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.