طراحی سایت

 
وبسایتی با کیفیت بالا و جلوه بصری جذاب که الهام بخش کسب و کار شماست را برایتان طراحی میکنیم

کاری که ما انجام میدیم؟

طراحی سایت
سایت وردپرسی
سایت فروشگاهی
مدیریت میزبانی سایت
ادغام کردن سایت با دیگر پلتفرم ها

 طراحی سایت خلاقانه

شرکت تجارت بین الملل شطرنج دارای یک تیم متخصص متشکل از توسعه دهندگان وب است که طیف وسیعی از خدمات طراحی، نگهداری، امنیت و میزبانی وب سایت را ارائه می دهند. طراحی وب به معنای طراحی ظاهر یک سایت نیست، بلکه به نحوه عملکرد آن در پشت صحنه برای ارائه اهداف بازاریابی شما می پردازد. شرکت تجارت بین الملل شطرنج از برنامه‌ریزی یک نقشه سایت کاملاً ساختار یافته که یافتن صفحات شما را آسان می‌کند تا طراحی ظاهری کاربرپسند را به شما ارائه میدهد.
طراحی یک سایت عالی، ترکیب تخصصی از ایده ها و برنامه ریزی ها با مهارت فنی و هنری میباشد. که  شامل فونت‌ها، سبک‌ها، رنگ‌ها ،گرافیک‌ها، محتوای بصری و ویژگی‌های طراحی است که با دقت انتخاب شده‌اند و اخلاق برند و شرکت شما را منعکس می‌کنند.
ما با موفقیت هایی که در طراحی سایت کسب کردیم تضمین می کنیم هر سایتی را که ایجاد می کنیم بهترین حضور دیجیتالی را برای مشتریانمان فراهم می کند.

گروه صنعتی الکتروپژواک
شرکت سم پاشی ورسای سبز

چرا به خدمات طراحی سایت نیاز دارید؟

اصطلاح طراحی سایت واقعا به چه معناست؟ در اصل، این یک اصطلاح جامع است که خیلی بیشتر از ساختن ساده یک سایت را پوشش می دهد. هر قسمتی  از سایت را که ایجاد می کنیم بر اساس یک برنامه ریزی دقیق آن را تحقیق و توسعه میدهیم  . این مرحله تحقیقاتی حیاتی به ما درک عمیقی از تجارت و برند شما و هدف از ایجاد سایت به ما میدهد و از طرف دگر نیازها و خواسته‌های مشتریان شما برای ما کاملا ملموس میشود.
دانستن اینکه مخاطبان شما چگونه آنلاین رفتار می‌کنند، چه چیزی می‌خرند و چه زمانی خرید می‌کنند، به ما کمک می‌کند تا طرح‌ ها و محتوایی را ابداع کنیم که توجه آن‌ها را جلب کند. این بدان معنی است که سایت هایی که ما ایجاد می کنیم فضاهای دیجیتالی را ارائه می دهند که استفاده از آنها لذت بخش است، به روز رسانی راحت و یافتن و پیمایش در آن آسان است.

درک درستی از پروژه شما

دانستن اینکه هر پروژه دقیقاً به چه چیزی نیاز دارد، ویژگی است که به آن افتخار می کنیم. ما از ابتدا به صورت شفاف با مشتریان خود کار میکنیم و سایت ها را با یک زمان بندی مشخص به روشی مقرون به صرفه و کارآمد طراحی میکنیم. شما یک مدیر پروژه اختصاصی خواهید داشت که از ابتدا تا انتها با شما کار می کند، شما را در جریان نگه می دارد و در تمام مسیر به شما مشاوره می دهد.

تحقیق و برنامه ریزی

در مرحله تحقیقاتی هر پروژه طراحی سایت، ما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد کسب و کار شما و بازاری که در آن فعالیت می کنید جمع آوری می کنیم. ما همچنین در مورد مشتریان شما تحقیق می کنیم و اهداف و انتظارات پروژه مشخص میکنیم. با درک واضح مشکلاتی که با آن روبرو هستید، می توانیم راه حل های موثری ارائه دهیم.

طراحی خلاقانه و رابط کاربری

سایت هایی که ما می سازیم خلاقانه، سفارشی و جذاب هستند. آنها برای جذب ترافیک دیجیتال و اطلاع رسانی و سرگرمی مخاطبان هدف، طراحی شده اند.. طراحی تمیز و هوشمندانه ،  بهترین راه برای ارائه اهداف بازاریابی شما هستند.

توسعه و نوآوری

ما در شرکت تجارت بین الملل شطرنج در خط مقدم فناوری‌های نوظهور و گرایش‌های آنلاین کار می‌کنیم و می‌توانیم ایده‌های جدید را متناسب با اهداف تجاری شما ادغام کنیم. محتوای مرتبط، عناصر تعاملی و ابزارهای شبکه های اجتماعی کلید تضمین موفقیت سایت شما هستند. سایت هایی که ایجاد می کنیم به دلیل تکنیک هایی که استفاده می کنیم، حضور آنلاین برجسته و نتایج تجاری اثبات شده ای را ارائه می دهند.

راه حل های مدیریت محتوا

ما می‌دانیم که انعطاف‌پذیری و کنترل برای ویرایش سایت خود، بخش مهمی از ساخت سایت است. تمام وب سایت های ما با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا ساخته شده اند. این به شما امکان می دهد محتوای خود را به راحتی مدیریت و کنترل کنید تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

میزبانی و نگهداری

وسایت ‌ها بدون داشتن سیستم میزبانی مناسب، امنیت ندارند . وب سایت شما باید میزبانی خوبی داشته باشد تا از امنیت آن اطمینان حاصل شود. شرکت تجارت بین الملل شطرنج با تحقیقات دقیقی که انجام داده، بهترین میزبانی ها را شناسایی کرده است تا با به صرفه ترین قیمت ها و بهترین خدمات و پشتیبانی  24 ساعته در 365 روز سال در اختیار مجموعه شما باشد.

طراحی سایت واکنش گرا

همه ما می‌توانیم در هر گوشه از جهان با دستگاه های مختلف  24 ساعت هر روز هفته رو آنلاین باشیم. در فرهنگ دیجیتالی ما که دائماً در حال تحول است، بسیار مهم است که وبسایت‌ها کاملاً بهینه شوند و دارای محتوای منظم و تازه باشند. اگر سایت شما برای گوشی های هوشمند و تبلت مناسب نباشد، کسب و کار شما قدیمی و دور از دسترس به نظر می رسد. مطمئناً مشتریانتان از دست می دهید و به طور بالقوه می تواند به برند شما آسیب برساند.
با سرمایه گذاری در فضاهای دیجیتال خود پیام مثبتی را به مشتریان خود منتقل می کنید. شما تصدیق می‌کنید که اینجا جایی است که آنها برای تعامل با شما انتخاب می‌کنند، بنابراین محیطی جذاب، آموزنده و آسان برای استفاده ایجاد کرده‌اید، زیرا برای زمان و سفارش آنها ارزش قائل هستید.
در شرکت تجارت بین الملل شطرنج ، طراحی وبسایت‌های کاملاً واکنش‌گرا بخشی جدایی‌ناپذیر از فرآیند ساخت سایت است و در مراحل برنامه‌ریزی با شما صحبت خواهیم کرد. همانطور که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است، توسعه دهندگان ما همواره در تلاش هستند تا سایت هایی ایجاد کنند که و در هر دستگاهی فوق العاده به نظر برسند.

 

برنامه ریزی

کارایی

هر ویژگی، تصویر و فرآیندی در سایت شما به عنوان یک عنصر کلیدی عمل میکند. اگر این عناصر بهینه نباشند، سایت کندی خواهید داشت که عملکرد ضعیفی دارد. بخشی از فرایند طراحی ما این است که هرآنچه باید در صفحات شما وجود داشته باشد را بررسی میکنیم. ما هر المان و عنصری که نیاز باشد را برای سایت شما طراحی و آماده میکنیم تا عملکرد، زیبایی و تأثیر وبسایت رارا به حداکثر برسانیم و به طور کلی تجربه خوب و سریع را برای مشتریان شما فراهم میکنیم.

طراحی مفهومی

اولین بخش ضروری از فرایند طراحی ما تجسم دقیق است. با درک کامل مخاطبان و همه عواملی که بر پروژه شما تأثیر می گذارد، می توانیم بر اساس اهداف و مشخصات منحصر به فرد شما شروع به یک طراحی مفهومی بکنیم. این مرحله آماده سازی و توسعه اولیه ضروری است و به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که بسیاری از جنبه های سایت شما با برند و اهداف شما سازگار است. با استفاده از سیستم شبکه، سرصفحه ها و پاورقی ها، لوگو و ناوبری سایت را برنامه ریزی می کنیم. ما همچنین شروع به تعریف نکات ظریفی مانند تضاد رنگ صفحه و متن و فاصله محتوا می کنیم که به یک سایت یکپارچه و پاسخگو کمک می کند.

عملکرد

هر مشتری از روش های مختلفی برای یافتن و پیمایش سایت شما استفاده می کند. ما مطمئن می شویم که هر قسمت سایت شما به درستی کار می کند و در عین حال یکپارچگی بصری آن را حفظ میشود.
ما این کار را با استفاده از یک روش  طراحی بررسی میکینم و آزمایش دقیقی روی وبسایت انجام میدهیم که که تضمین می کند همه نگرانی ها بر طرف شده باشد و الزامات عملکردی به درستی اعمال شده باشد .
ما روش های مختلفی را برای آزمایش و عملکرد درست UX پشت سر میگذاریم تا یک وبسایت بی عیب و نقص را به اتمام برسانیم. وبسایت را برای نمایش در  موبایل، گوشی هوشمند و تبلت ریسپانسیو میکنیم تا در تمام پلتفرم ها به طور یکپارچه کار کند.

دسترسی

ما دسترسی آسان و گسترده ای را به پایگاه مشتریان شما برنامه ریزی میکنیم . وبسایت‌هایی که به خوبی آماده و طراحی شده ‌اند برای همه بدون در نظر گرفتن هیچ موضوعی در دسترس هستند. اگر سایت شما به طور موثر کار نمی کند یا نیازهای مصرف کنندگان مختلف را برآورده نمی کند، مخاطبان بالقوه خود را محدود می کنید.
در  گروه بازارپردازی شطرنج ، هر سایتی که ما طراحی می کنیم، تجربه کاربری آن به گونه ای برنامه ریزی شده است که مشتریان به همه قسمت های آن دسترسی دارند . از انتخاب ترکیبی عالی از رنگ‌ها و تایپوگرافی برای خوانایی واضح گرفته تا شامل رونوشت‌های صوتی و متنی محتوای کلیدی، همه را ما برنامه ریزی میکنیم.
الزامات سایت شما هر چه که باشد، ما مطمئن خواهیم شد که می تواند تجربه خوبی را به همه بدهد  و اهداف بازاریابی و شهرت شما را در بین مشتریان افزایش دهد.

مدیریت پروژه

انجام هر پروژه طراحی وبسایت می تواند یک فرآیند طولانی باشد که حوزه های مختلف زیادی را پوشش می دهد. برای اطمینان از اینکه همه جوانب در نظر گرفته شود یک خلاصه از روند کار تهیه میکینم تا بدانیم که وبسایتی که طراحی میشود تمام نیاز های شما را پوشش میدهد و سپس یک برنامه مدیریت پروژه برای همه چیز، از اهداف و ضرب الاجل‌ها گرفته تا حوزه ‌های کاری تحت پوشش و هزینه‌های مربوطه در نظر خواهیم گرفت.
همچنین در صورت نیاز می توانیم مرحله ای را تحت عنوان کشف کردن را با شماآغاز کنیم. اینجا جایی است که ما با ذینفعان کسب و کار شما صحبت می کنیم تا نیازها را در سطح عمیق تری بررسی کنیم.
هنگامی که تمام قسمت های پروژه تعریف شد، ما یک پیشنهاد دقیق همراه با توصیه های خود همراه با جدول زمانی برنامه ها، مهلت ها و هزینه ها را به شما ارائه خواهیم داد. این واقعاً سندی است که هم انتظارات از ما و هم از پروژه شما را توضیح می دهد تا همه بتوانند اهداف نهایی را به وضوح درک کنند.

برنامه ریزی

هر سایتی که طراحی  می کنیم به شکلی زیبا، جذاب و کاربردی طراحی شده است. ما اهداف کسب و کار شما را در خط مقدم هر پروژه نگه می داریم و به شما کمک می کنیم تا درک بهتری از رفتار مشتریان خود به صورت آنلاین داشته باشید تا بتوانید نیازهای آنها را برآورده کنید و به اهداف خود برسید.
ما می دانیم که طراحی وب و یک استراتژی دیجیتال به دلایل زیادی می تواند پیچیده به نظر برسد، بنابراین سخت تلاش می کنیم تا وضوح و سادگی را در طول فرآیند ارائه دهیم، ما اینجا هستیم تا زندگی شما را آسان‌تر کنیم.

تیم ما همیشه مشتریان را در هر مرحله از کار اگاه میکند که آن ها در جریان روند کار باشند. همچنین می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که ما همیشه به شما توصیه‌های صادقانه و بی‌طرفانه در مورد بهترین مسیر برای دستیابی به اهداف بازاریابی و کسب‌وکار آنلاین خود خواهیم داد.

از طریق برنامه‌ریزی دقیق، تحقیق و مهارت‌های فنی، سایت‌های ما همیشه در همه دستگاه‌ها درست و دقیق کار می‌کنند و می‌توانند طیف کاملی از پلتفرم‌ها و ابزارهای رسانه‌های اجتماعی را در خود جای دهند.

 طراحی رابطه کاربری

طراحی رابط کاربری بخش ضروری زیرساخت هر فعالیت در زمینه دیجیتال است.
رابط کاربری اصولا بر روی هسته اصلی تمرکز دارد و به جای این که به ظاهر سایت اهمیت داده داده بشه باید به حداکثر رساندن عملکرد تجربه کاربری کمک کند.
صفحات وبسایت شما به کندی بارگذاری می شوند؟ یک سایت خسته و بی نظم دارید با لینک هایی که به جایی نمی رسند؟ اگر وب سایت شما به بهترین شکل ممکن کار نمی کند و مشتریان نمی توانند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند، به احتمال زیاد شما را کنار خواهند گذاشت.
طراحی رابط کاربری خوب به شما کمک می کند تا با برآورده کردن موفقیت آمیز خواسته ها و نیازهای مشتری خود به اهداف دیجیتال خود دست یابید – نه فقط یک بار، بلکه بارها و بارها.
در شرکت تجارت بین الملل شطرنج می‌توانیم سایتی برای شما ایجاد کنیم که جلوه بصری زیبایی داشته باشد، نرخ تبدیل را افزایش دهد و تعامل مشتریان شما را تقویت کند. ما این کار را با ایجاد یک مسیر روشن و جذاب از طریق سایت شما انجام می دهیم که به کاربران کمک می کند اطلاعات را پیدا کنند، مرور کنند، خرید کنند یا به صورت آنلاین رزرو کنند. در پایان همه اینها باعث می شود تا مشتریان وفادار و خوشحالی که احتمال بازگشت بیشتری دارند را در کسب و کار خود حفظ کنید.

عملکرد همه چیز است

هر سایتی که طراحی میکنیم به طرز شگفت انگیزی، جذاب و کاربردی طراحی میشود. ما اهداف کسب و کار شما را در خط مقدم هر پروژه نگه می داریم و به شما کمک می کنیم تا درک بهتری از رفتار مشتریان خود به صورت آنلاین داشته باشید تا بتوانید نیازهای آنها را برآورده کنید و به اهداف خود برسید.
ما می دانیم که طراحی وب و استراتژی دیجیتال به دلایل زیادی می توانند پیچیده به نظر برسند، بنابراین سخت تلاش می کنیم تا وضوح و سادگی را در طول فرآیند برای شما به نمایش بزاریم.

تیم ما همیشه مشتریان را در هر مرحله از کار اگاه میکند که آن ها در جریان روند کار باشند. همچنین می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که ما همیشه به شما توصیه‌های صادقانه و بی‌طرفانه در مورد بهترین مسیر برای دستیابی به اهداف بازاریابی و کسب‌وکار آنلاین خود خواهیم داد.
از طریق برنامه‌ریزی دقیق، تحقیق و مهارت‌های فنی، سایت‌های ما همیشه در همه دستگاه‌ها درست و دقیق کار می‌کنند و می‌توانند طیف کاملی از پلتفرم‌ها و ابزارهای رسانه‌های اجتماعی را در خود جای دهند.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.

Group 4

ما آماده کمک به شما هستیم

ما می دانیم که دنیای دیجیتال چقدر می تواند دلهره آور باشد. مهم نیست پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما ارتباط بگیرید تا ما شرایط فعلی کسب و کار شما را به طور دقیق بررسی کنیم.